Місто

У Житомирі готуються вивішувати новорічні парасольки на Михайлівській

20 November 2020, 10:55

У Житомирі готуються до прикрашання вулиць новорічно-різдвяною ілюмінацією, зокрема вже перевірили на справність «зимові» парасольки. Після проведення технічної профілактики їх традиційно розвісять на пішохідній Михайлівській.

Про це 20 листопада у коментарі Житомир.info розповів директор КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сергій Ковальчук.

«Так, будемо вивішувати парасольки. Вже перевірили їх на придатність, зараз проводимо певну профілактику, оскільки весну і літо вони лежали. Там дещо треба підправити, адже вони експлуатувалися вже два роки. І потім будемо вивішувати на Михайлівській, орієнтовно – наприкінці листопада», – зазначив Сергій Ковальчук.

Він також зауважив, що розглядається можливість встановлення гобопроєкторів зображень на вулиці Михайлівській, як це було торік, – аби створити у центрі міста особливий новорічний настрій.

Зазначимо, що у листопаді 2020 року управління культури Житомирської міської ради оголосило два тендери: за 740 тис. грн збираються купити 4 тис. новорічних подарунків та послуги з організації свят.

Нагадаємо, у 2019 році «зимові» парасольки на пішохідній вулиці Михайлівській у Житомирі почали розвішувати 20 листопада.

Як повідомляв Житомир.info, 12 грудня 2018 року на Михайлівській у Житомирі закінчували монтувати декоративні парасольки з підсвіткою, Всього для міста тоді закупили 32 парасолі: 30 повісили, ще 2 – були резервними. Їх вартість становила 192 тисячі гривень. Парасольки придбали у місцевого підприємця. 3 грудня 2018 р. КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» уклало договір з постачальником – ФОП Гуцало Олександром Петровичем. За цим договором підприємець надав «32 декоративні вироби - парасольки до новорічних свят», за ціною 6 тис. грн за штуку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік свято Михайлівська ілюмінація парасолька "Міськсвітло"  
Матеріали по темі