Події

​Подробиці побиття сімейної лікарки у Житомирі: пацієнт схопив за волосся, протягнув по столах і кинув об підлогу

24 листопада 2020, 10:00

У Житомирі пацієнт напав на сімейну лікарку в її кабінеті, бо вона відмовилась підписувати з ним декларацію. Це був звичайний прийом пацієнтів. В кабінет увірвався чоловік, зняв з себе маску, почав плюватися, а потім простягнув руки. 34-річна Інна Савчин у лікарні зі струсом мозку та загрозою переривання вагітності.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

«Хватає за волосся, тягне через всі ці столи, кидає стільчик в медсестру, хватає мене, тягне і кидає об підлогу і повторно б'є об підлогу», – каже лікарка.

На крики жінки збіглися колеги з сусіднього кабінету, а нападник втік.


«Його особу встановили, це 50-річний місцевий житель. Причиною конфлікту стала відмова сімейної лікарки підписувати з ним декларацію. За словами потерпілої, він неодноразово їй погрожував і кілька місяців переслідує. Через образи і неадекватну поведінку вона відмовила пацієнту у підписанні декларації», – йдеться у сюжеті.

Сам нападник говорити з журналістами відмовився, на телефонні дзвінки не відповідає. Сусіди кажуть, що в чоловіка є до всіх претензії і всі сусіди від нього страждають.

За словами поліції, за останні три роки чоловік написав 170 скарг в різні інстанції і навіть вже встиг поскаржитись на копів, які його привезли у відділок на допит.

Побиття медика слідчі розцінюють як хуліганство. Під час розслідування нападнику призначать і психіатричну експертизу.

Як повідомляв Житомир.info, у житомирській амбулаторії на вулиці Лесі Українки пацієнт напав на сімейну лікарку, жінка в лікарні.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарка напад побиття пацієнт поліція  
Матеріали по темі