Події

Небайдужі громадяни «здали» Житомирському рибоохоронному патрулю земляка з сіткою

29 листопада 2020, 10:57

Небайдужі рибалки допомогли викрити грубе порушення правил рибальства.

Про це 27 листопада повідомив Житомирський рибоохоронний патруль.

«26 листопада 2020 року на телефон «гарячої лінії» патруля надійшло повідомлення про незаконний вилов водних біоресурсів. Повідомила про порушення громадська організація рибалок м. Новоград-Волинський. У результаті реагування на повідомлення державними інспекторами зафіксовано грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на р. Случ у м. Новоград-Волинський», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що місцевий житель на дерев`яному човні за допомогою однієї сітки здійснював вилов водних біоресурсів. У такий спосіб йому вдалося впіймати 10 екз. плітки та 1 екз. щуки. Своїми діями правопорушник завдав збитків державі на суму 1 190 грн.

На особу складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя та рибу вилучено.

Житомирський рибоохоронний патруль дякує небайдужій громадськості за повідомлення про порушення Правил рибальства та закликає при виявленні порушень природоохоронного законодавства просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію»:(067) 414 60 74.

Довідкова інформація: Реєстрація звернень громадян на «гарячу лінію» має встановлену законодавством процедуру. Зокрема, відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути обов’язково зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина-заявника, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання тощо. Відповідно, якщо ви не хочете назвати таку інформацію – управління не має змоги зафіксувати ваше звернення.

Як відбувається рейд житомирського рибоохоронного патруля та скільки порушень зафіксували за червень 2020 року, дивіться у сюжеті

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: риба рибоохоронний патруль сіька рибалка  
Матеріали по темі