Здоров'я

Начальник УОЗ розповів, скільки важких пацієнтів з COVID-19 у лікарнях Житомирської області та чому померли двоє молодих людей

30 листопада 2020, 11:38

За тиждень, з 23 по 29 листопада, у Житомирській області лабораторно підтвердили 3436 випадків коронавірусної хвороби. За вказаний період зафіксували 49 летальних випадків, 3748 пацієнтів одужали.

Про це під час щотижневого онлайн-брифінгу 30 листопада розповіла заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко.

«За минулий тиждень кількість захворілих на COVID-19 у нас становить 3436 осіб. Кількість проведених ПЛР-досліджень – 7040. Захворюваність на 100 тисяч населення – 611 чоловік. Середній показник по Україні – 490. Кількість одужалих – 3748. Кількість, на жаль, померлих – 49», – навела статистику Наталія Остапченко.

За даними, озвученими начальником управління охорони здоров’я Миколою Сусликом, до лікарень області госпіталізовані 808 пацієнтів, у яких діагностували коронавірус, 19 людей – у важкому стані й підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

«На сьогоднішній день 808 пацієнтів у нас знаходяться на лікуванні у стаціонарі, серед них 324 пацієнти на кисневій підтримці. На апаратах штучної вентиляції легень перебувають 19 важких хворих, всього в реанімаційних відділеннях 32 пацієнти», – повідав Микола Суслик.

Начальник управління охорони здоров’я, відповідаючи на запитання журналістів, прокоментував смерть від ускладнень COVID-19 двох молодих людей: 31-річного житомирянина та 26-річної жительки Овруцького району. Летальні випадки були зафіксовані 22 та 25 листопада відповідно.

«Ми хочемо констатувати і насторожити наше населення: обидва випадки – це додобова летальність. Тобто, пацієнти поступили у стаціонар уже у важкому стані і померли буквально протягом доби. Попередньо один та інший пацієнт, які померли, протягом тижня, лікувалися амбулаторно і практично займалися самолікуванням. У стаціонарі в одного пацієнта констатували тромбоемболію легеневої артерії, тобто пацієнт, напевно, не отримував дезагрегантів амбулаторно. А інша пацієнтка, на жаль, яка померла в 26-річному віці, мала глибоку інвалідність від народження, а також ожиріння», – пояснив начальник УОЗ Микола Суслик.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 09:00 год. 30 листопада 2020 року в Житомирській області лабораторно підтверджено 29 911 випадків коронавірусної хвороби. За минулу добу, 29 листопада, зареєстрували 321 нове інфікування. За період пандемії померли 497 людей, у тому числі за минулу добу було зафіксували 10 летальних випадків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 летальний випадок смерть  
Матеріали по темі