«Укрпошта» спільно зі студією Animagrad 30 листопада представили поштовий випуск із героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки. На поштових марках зображені головні герої анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», що створюється за мотивами класичної драми-феєрії Лесі Українки. Це Мавка, її коханий Лукаш, а також Жабокиць Квусь – магічне лісове створіння.
Про це Житомир.info повідомила пресслужба АТ «Укрпошта».
«Колекційний набір включає поштову марку, конверт «Перший день» і поштову картку. На конверті Мавка представлена в зимовому образі з Рисеням на руках, а в центрі композиції чарівна Верба – Серце Лісу. Штемпель спецпогашення виконаний у вигляді магічної руни Мавки, що символізує єдність чотирьох стихій», – йдеться у повідомленні.
Поштову марку «Мавка. Лісова пісня», яка надрукована на самоклейкому папері, з 30 листопада можна придбати у відділеннях Укрпошти, у поштовому міні-маркеті, а також у FILM.UA Store. Тираж марок – 100 тисяч примірників, їх номінал – V (еквівалент 9 грн), що відповідає тарифу на відправку простої письмової кореспонденції вагою до 50 г по Україні.
«Наша команда пишається, що Мавка та герої її світу з'являться в ексклюзивному національному проєкті від Укрпошти, який приурочено до ювілею Лесі Українки. І ми раді долучитися святкування цієї визначної події та поширювати геніальні образи письменниці як нашою країною, так і всім світом», – підкреслює креативна продюсерка проєкту «Мавка. Лісова пісня» Анна Єлісєєва.
Довідково
«Мавка. Лісова пісня» – другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), що створюється за мотивами п'єси Лесі Українки «Лісова пісня».
Разом із творчою групою мультфільму над впровадженням елементів українських міфів і традицій в анімаційний світ працювали експерти провідних етнографічних інституцій України: кафедри фольклористики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Музею ім. І. Гончара, Музею історії української моди. Для створення саундтреку до команди приєдналися музиканти етногурту «ДахаБраха».
Як повідомляв Житомир.info, КМУ утворив оргкомітет з підготовки до 150-річчя Лесі Українки, куди увійшли посадовці з Житомирської області.