Місто

​У міській раді нагадали про заборону руху вантажівок через Київський міст у Житомирі

2 грудня 2020, 17:02

19 жовтня 2020 року комісія з безпеки дорожнього руху вирішила заборонити рух вантажівок через Київський міст. Після рішення біля мосту встановили відповідний знак, а водії мають об’їжджати міст та заїжджати у Житомир через вул. Параджанова, а з Параджанова на вулицю Корольова.

«На комісії і в кінці вересня було прийнято рішення щодо обмеження вагових, швидкості та ці знаки встановлені. Якщо він (водій) вже приїхав в місто, вигрузився і йому потрібно їхати в сторону Києва, то він може при умові, що у нього нагрузка на віз менше ніж 11 тонн, це не забороняється. Якщо у нього більша нагрузка, він завантажений, він немає права заїжджати транзитом в місто. Якщо він вже тут завантажився, то по знаках, його виведуть або через Вітрука, через Корольова, або через інші вулиці, або назад він повинен повернутися через Проспект Незалежності і повернутися на об’їзну», – розповів заступник міського голови Олександр Шевчук.


Нагадаємо, листом від 20 серпня 2020 року управління Служби безпеки України в Житомирській області звернулося до мера Житомира Сергія Сухомлина з приводу незадовільного стану Київського мосту, що пролягає над залізничними коліями.

Який вигляд має та в якому стані перебуває Київський міст через залізницю в Житомирі, дивіться у відео від 21 серпня 2020.

Як повідомляв Житомир.info, реконструкція Київського мосту коштуватиме майже 200 млн грн, влада Житомира сподівається на співфінансування держави.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Київський міст вантажівки прої 
Матеріали по темі