Місто

Керівницю житомирської благодійної організації нагородили відзнакою «За заслуги перед містом»

4 December 2020, 17:28

Напередодні Міжнародного дня волонтера, 4 грудня, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин нагородив відзнакою «За заслуги перед містом III ступеня» голову правління БО «Український фонд благодійництва» Олесю Морозову.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«За період благодійної діяльності (18 років) Олесею Сергіївною було залучено у якості донорів Житомирщини 8 міжнародних та всеукраїнських організацій, серед яких «Євро майдан NRVI» (Німеччина), «Американська церква Ісуса Христа святих останніх днів» (Мормони), Українська ліга благодійників (Норвегія), Всеукраїнський захист інвалідів (Норвегія), БФ «Цілителя Пантелеймона в Київській області», «Карітас – Україна», «Фут – бенк» та «Місія Вефіль», – йдеться у повідомленні.

У Житомирі Олеся Морозова опікується закладами охорони здоров’я, освіти, соціального значення, багатодітними родинами та родинами, де виховуються діти з інвалідністю.

Зазначено, що завдяки голові правління БО «Український фонд благодійництва» лише у 2020 році вказаним закладам та родинам було надано допомогу на суму близько 8 000 000 грн. Це й медичні меблі, ліжка, матраци, текстиль, одяг, витратні матеріали та обладнання; меблі офісні: стільці, меблі для родин, садові меблі; одяг, взуття, іграшки, канцелярія, побутове електрообладнання; продукти харчування: молочні продукти, солодощі, овочі; мийні засоби, засоби гігієни, памперси, вологопоглинаючі засоби, дезінфікуючі засоби; дитячі візки, ровери, інвалідні візки, ходунки, засоби реабілітації, тренажери, спортивне обладнання, автокрісла.

У міській раді нагадують, що завтра, 5 грудня, світова спільнота відзначатиме Міжнародний день волонтера. З початком Революції Гідності та війни на сході України волонтерство набуло особливого значення в нашій державі. На плечі українських волонтерів лягла почесна та відповідальна місія за допомогу армії, порятунок поранених та біженців. Волонтери здавали кров пораненим, знаходили для них необхідні ліки, плели маскувальні сітки, везли на фронт тепловізори, приціли та інше спорядження, їжу, предмети гігієни, одяг і взуття для наших військових. І сьогодні волонтерство залишається благородною, почесною та відповідальною місією – допомагати людям.

Як повідомляв Житомир.info, у грудні 2019 року з нагоди Міжнародного дня волонтера президент Володимир Зеленський нагородив орденом «За мужність» III ступеня волонтера Сергія Адам'яка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: волонтер волонтерство Олеся Морозова відзнака нагородження  
Матеріали по темі