Влада

На майдані Корольова у Житомирі показали 16 нових шкільних автобусів, які роз’їдуться по ОТГ і районах

8 December 2020, 12:11

Зранку 8 грудня біля Житомирської облдержадміністрації на майдані Корольова передали 16 шкільних автобусів марки «Еталон» для ОТГ та районів. Транспорт закупили в рамках державної програми «Шкільний автобус» на умовах співфінансування з громадами.

Не обійшлось без офіційного вручення ключів від автобусів головам ОТГ, також рукостискань та обіймів. Більшість чиновників на заході були без засобів індивідуального захисту.

«16 автобусів поїдуть по всій області, від Любара, Ємільчина до Овруча. 35 млн, співфінансування держави 70%, 30% – спроможні громади. Це те, про що я кажу, громади, які будуть співфінансувати, вони будуть у нас, не можу сказати, що в пріоритеті, але вони будуть частіше отримувати автобуси, будемо будувати школи. Це субвенція державна, яка прямо «Шкільний автобус» і називається. Хочу відмітити, що у нас всі 100% дітей на Житомирщині забезпечені підвозом. У нас немає цих проблем, але ми будемо оновлювати автобусний парк, будемо далі працювати», – розповідає голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.


Зазначимо, що 29 вересня управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації опублікувало договір з фірмою «Еталон Авто» на загальну суму 30 млн 375 тис грн.

«Ми попросили експертів з експертного центру МВС, вони повністю пропрацювали ці автобуси. Ми не ставили під сумніви, але все-таки зобов'язання перед дітьми і безпека дітей, тому подивилися, і все відповідає тим нормам ДСТУ. Автобуси поставлені саме в тій комплектації, в якій повинні були бути поставлені, немає жодних проблем, і сьогодні вони роз’їжджаються вже по ОТГ», – додає голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Нові автобуси передали Іршанській, Новоборівські, Городницькій, Чоповицькій, Станишівській, Ємільчинській, Любарській, Словечанській, Овруцькій, Радомишльській, Глибочицькій, Оліївській, Вчорайшенській, Чуднівській територіальним громадам та Романівському району.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці липня 2020 управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації оголосило про проведення закупівлі 16 нових шкільних автобусів, очікувана вартість закупівлі становила понад 30 млн грн.

8 вересня управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації опублікувало повідомлення про намір укласти договір з ТОВ “ТД “Еталон Авто”, оскільки пропозиція фірми є найбільш економічно вигідною: 1 млн 898 тис. 443 грн 75 коп. за автобус.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: автобус шкільний автобус  
Матеріали по темі