Події

В одному з районів Житомирської області екоінспекція вдруге за місяць виявила незаконну вирубку, цього разу на 6,3 млн грн

15 грудня 2020, 18:20

Держекоінспекція Поліського округу виявила масштабну вирубку у на території Бабичівської сільської ради у Житомирській області. Збитки від порушення склали 6,3 мільйона гривень.

Про це 15 грудня повідомляє пресслужба відомства з посиланням на голову Державної екологічної інспекції Андрія Мальованого.

«Особи зловмисників не встановлені. Враховуючи те, що порушення має ознаки кримінального, ДЕІ спрямувала матеріали перевірки до правоохоронних органів, які й будуть шукати порушників», - зазначив Андрій Мальований.

За словами голови екоінспекції, особи, які здійснили злочин, будуть відшкодовувати збитки, завдані довкіллю, та нестимуть кримінальну відповідальність.

«За таку вирубки браконьєри, крім сплати всієї суми збитків, також нестимуть відповідальність згідно зі статтею 246 Кримінального кодексу, що передбачає штраф за порушення на суму від 17 до 25,5 тисяч гривень або обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років», - додав Андрій Мальований.

Нагадаємо, 3 грудня цього року Держекоінспекція Поліського округу інформувала про незаконну вирубку півтори сотні дерев у Пулинському районі, яка відбувалася на землях Курненської сільської ради. Бабичівська сільрада теж знаходиться в Пулинському районі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: екоінспекція вирубка ліс Пулинський район  
Матеріали по темі