Влада

​Пилка, плоскогубці та пістолети: за місяць відвідувачі хотіли принести до судів Житомира та області 160 заборонених предметів

29 грудня 2020, 17:37

У грудні 2020 року під час здійснення контрольно-пропускного режиму співробітники судової охорони у Житомирській області не допустили пронесення до приміщень судів 160 предметів, прохід з якими заборонений.

Про це Житомир.info повідомила пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області.

Так, співробітники нарядів не допустили пронесення:

  • 1 пристрою для відстрілу патронів, спорядженого гумовими кулями,
  • 2 стартових пістолетів (спортивних звукових сигнальних пістолетів для старту змагань),
  • 92 ножів,
  • 49 балончиків зі сльозогінним газом,
  • 11 ножиць,
  • 3 електрошокерів,
  • 1 плоскогубців та однієї пилки.

Всі ці предмети були залишені в камерах схову та повернені власникам після судових засідань.

«Також у грудні до приміщень судів не допустили двох відвідувачів з підвищеною температурою (понад 37 градусів) задля недопущення в установах розповсюдження вірусної інфекції Covid-19. В умовах карантину співробітники нарядів Служби судової охорони несуть службу в захисних масках та гумових рукавичках, на постах наявна рідина для дезінфекції рук, до судових залів пропускають лише безпосередніх учасників судового процесу і виключно в масках», – повідомляє пресслужба.

У пресслужбі судової охорони зазначають, що з 30 об’єктів правосуддя Житомирської області під охороною Служби судової охорони перебувають 19, або 63,3%. Наступною установою, де співробітники Служби виконуватимуть завдання з охорони приміщень та забезпечення безпеки учасників судового процесу, буде Бердичівський міськрайонний суд.

Як повідомляв Житомир.info, за січень-вересень службові наряди Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області попередили пронесення до судових установ області 1082 заборонених предметів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд пістолет пилка судова охорона  
Матеріали по темі