Місто

У 2020 році житомирянки залишили у пологових будинках п’ятеро немовлят, одну дитину сім’я вирішила повернути

5 січня 2021, 12:11

Упродовж 2020 року жінки, які проживають у Житомирі, залишили в місцевих пологових будинках п’ятеро своїх новонароджених дітей. Щоправда, одна сім’я згодом передумала і таки забрала немовля. Рік тому, у 2019-му, покинутих малюків було менше, – троє.

Про це Житомир.info повідомили в Службі (управлінні) у справах дітей Житомирської міської ради у відповіді на інформаційний запит.

«У 2019 році у пологовому будинку КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради», КНП «Обласний перинатальний центр» Житомирської обласної ради було залишено проділлями, які проживають та зареєстровані у м. Житомирі, троє немовлят (виділено редакцією), та п’ятеро немовлят (виділено редакцією) – у 2020 році, з яких одну дитину за заявою батьків було повернуто в сім’ю», – йдеться у відповіді на запит.

У Службі (управлінні) у справах дітей Житомирської міськради також надали інформацію про кількість усиновлених дітей у 2019 та 2020 роках.

«У 2019 році усиновлено 11 дітей, які перебували на первинному обліку з усиновлення в службі (управлінні) у справах дітей Житомирської міської ради, та 10 дітей – в 2020 році», – повідомили у Службі у справах дітей.

За даними Служби, найчастіше всиновлюють дітей віком від 2 місяців до 3 років.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2020 року в Житомирі жінка народила двійню – хлопчика і дівчинку. Додому з пологового забрала тільки сина, а доньку залишила у лікарні, бо у дівчинки діагностували вроджену ваду серця. Згодом жінка змінила своє рішення і захотіла забрати доньку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: немовля дитина новонароджений пологовий породілля  
Матеріали по темі