Економіка

Аудитори провели ревізію бюджету однієї з ОТГ Житомирської області та виявили втрат на 1,3 млн грн

10 January 2021, 13:36

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області завершили ревізію бюджету Миропільської селищної об’єднаної територіальної громади (Романівський район) та окремих питань фінансово-господарської діяльності Миропільської селищної ради за період з 01.01.2017 по 31.08.2020 та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,3 млн грн.

Про це 5 січня повідомила пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Аудитори встановили факти оплати завищених обсягів та вартості виконаних підрядниками ремонтно-будівельних робіт на загальну суму понад 703 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що, окрім того, допущені порушення законодавства під час нарахування та виплати працівникам селищної ради матеріальної допомоги на оздоровлення та сплати єдиного соціального внеску призвели до зайвого використання бюджетних коштів на суму понад 360 тис. грн.

Аудитори виявили низку інших порушень, що призвели до втрат на суму 244 тис. грн, зокрема: нецільове використання коштів, покриття витрат сторонніх юридичних осіб тощо.

«Завдяки вжитим аудиторами заходам під час ревізії відшкодовано 437 тис. грн. За допущені порушення фінансової дисципліни на одну посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення», – інформують в аудиторській службі.

Про результати ревізії повідомлені правоохоронні органи.

Як повідомляв Житомир.info, фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Новоград-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини за період з 01.01.2017 по 31.08.2020. За результатами контрольного заходу встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат на суму понад 306 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудит аудитор аудиторська служба ревізія  
Матеріали по темі