Події

У Житомирській області чоловік сплатив понад 30 тис. грн штрафу за впольовану козулю

13 January 2021, 16:15

У Житомирській області чоловік незаконно вполював козулю. За це йому довелося сплатити 32 тис. грн штрафу.

Про це 13 січня повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

«Так, 3 січня в одному із мисливських господарств Житомирської області було виявлено незаконне добування козулі європейської. На місці даної події затримано правопорушника та складено адмінматеріали. Розмір заподіяної шкоди складає 32 тис. грн, який порушник визнав повністю і в добровільному порядку відшкодував», – йдеться у повідомленні.

Загалом у період новорічних та різдвяних свят, а саме з 1 по 12 січня 2021 року, в ході рейдових заходів на території Житомирської області було виявлено 8 випадків порушення природоохоронного законодавства, з них 5 порушень правил полювання, 1 випадок незаконного добування об'єктів тваринного світу та 2 порушення правил рибальства на зимувальних ямах.

В екологічній інспекції зазначають, що державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу постійно проводяться рейдові заходи на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства. А громадян, які стали свідками незаконного полювання і добування диких тварин, просять повідомляти на телефони «гарячої лінії» за номерами: 068-717-03-34 та (0412) 46-49-54.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці листопада 2020 року в Хорошівському районі Житомирської області затримали групу браконьєрів з незаконно впольованою козулею. За вбиту тварину порушники мали сплатити 32 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мисливець мисливство полювання козуля екологічна інспекція еколог екологія штраф  
Матеріали по темі