Події

​На дамбі поблизу Житомира рибалки «виловили» браконьєрську сітку з лящами і щукою та повідомили рибоохоронний патруль

14 січня 2021, 14:48

13 січня поблизу санітарної дамби у селі Тетерівка Житомирського району рибалки виявили браконьєрську сітку і зателефонували рибоохоронному патрулю.

Про це повідомила пресслужба Житомирського рибоохоронного патруля.

«13 січня 2021 року на телефон «гарячої лінії» рибоохоронного патруля Житомирщини надійшло звернення від рибалок-любителів. Небайдужі громадяни повідомили про те, що під час лову риби на спінінг ними виявлено сітку. Інцидент стався на території Житомирського водосховища, поблизу санітарної дамби у с. Тетерівка Житомирського району. Під час перевірки водойми державними інспекторами вилучено одну сітку, загальною довжиною 100 метрів (діаметр вічка – 90 мм). У забороненому знарядді лову виявлено 5 екз. ляща та 1 екз. щуки. Усі водні біоресурси випущено у середовище існування. Таким чином попереджено нанесення збитків рибному господарству області на суму 1 190 грн», - йдеться у повідомленні.

За даним фактом складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

«Ми дякуємо громадянам, які звернулись на «гарячу лінію»! Лише спільними зусиллями ми зможемо побороти браконьєрство!», - прокоментував т.в.о. начальника Ігор Чернілевський і нагадав номер телефону «гарячої лінії» патруля: (067) 414 60 74.

Відео рибоохоронного патруля з місця події дивіться тут.

14 січня Житомирський рибоохоронний патруль поблизу села Тетерівка виявив ще одну браконьєрську сітку з рибою.

"14 січня 2021 року під час проведення рибоохоронних заходів на території Житомирського водосховища, поблизу с. Тетерівка Житомирського району державними інспекторами виявлено безхазяйну сітку (60 метрів).У забороненому знарядді лову виявлено 2 екз. ляща, по одному екз. білого амура, щуки, товстолоба, судака та карася.Усі водні біоресурси, крім 1 екз. снулого судака, у живому стані випущено у середовище існування.Таким чином попереджено нанесення збитків рибному господарству області на суму 1 207 грн. За даним фактом складено акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений", - повідомили в рибоохороні.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області з 5 грудня 2020 по 30 червня 2021 діє заборона на вилов раків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рибоохоронний патруль рибоохорона браконьєр сітка риба Тетерів  
Матеріали по темі