Події

Житомирські екологи виявили в автомобілі керівника мисливського клубу впольовану козулю і «ексклюзивну» ліцензію на неї

19 January 2021, 15:09

В Житомирській області в автомобілі виявлено мертву козулю.

Про це 19 січня повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«16 січня поточного року в мисливських угіддях ТОВ МК «Хантер» на території Коростишівського району Житомирської області в автомобілі, який належить керівнику даного товариства, виявлено мертву тварину, а саме самця козулі європейської, добування якої в даний період року заборонено Законом України «Про мисливське господарство та полювання». На керівника мисливського господарства складено адміністративний протокол, який передано до суду», - йдеться у повідомленні.


Виявлена екологами ліцензія, видана МК «Хантер» на полювання козулі саме 16 січня 2021 року

Зазначається, що в цьому ж господарстві також виявлено порушників, які проводили полювання у відтворювальній ділянці.

«Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу і надалі здійснюватимуться заходи з метою попередження та встановлення фактів незаконного полювання. Шановні громадяни! В разі виявлення фактів браконьєрства, прохання повідомляти на телефони «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу за номерами (0412) 46-49-54 та 068-717-03-34», - закликають екологи.

Засновниками ТОВ «Мисливський клуб «Хантер», яке в 2013 році зареєстроване в Коростишеві, є двоє киян – Назаренко Олександр Олександрович та Якусевич Сергій Григорович, керівник – Селюченко Олег Леонідович, який проживає в селі Вільня Коростишівського району і займається лісопильним та стругальним виробництвом.

Нагадаємо, в перші дні 2021 року в одному із мисливських господарств Житомирської області було виявлене незаконне добування козулі європейської: на місці події затримали правопорушника та склали адмінматеріали, розмір заподіяної шкоди складає 32 тис. грн, який порушник визнав повністю і добровільно відшкодував.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці листопада 2020 року в Хорошівському районі Житомирської області затримали групу браконьєрів з впольованою без ліцензії козулею, за вбиту тварину порушники мали сплатити 32 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: браконьєр полювання козуля екологічна інспекція еколог Коростишівський район мисливський клуб  
Матеріали по темі