Здоров'я

Житомирській області виділили з держбюджету 28 млн грн для лікування хворих на цукровий діабет

27 January 2021, 09:54

Кабінет міністрів розподілив на 2021 рік субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я.

Відповідна постанова була ухвалена на засідання 26 січня і оприлюднена на Урядовому порталі.

У постанові також є доручення обласні та Київській міській державним адміністраціям.

«У разі потреби вжити заходів до планування та здійснення з місцевих бюджетів починаючи з 1 січня 2021 р. оплати поточних видатків закладів охорони здоров’я, які не уклали договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з Національною службою здоров’я. Здійснити у разі потреби розподіл видатків на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином між місцевими бюджетами адміністративно-територіальних одиниць відповідної області. Здійснити протягом двох днів розподіл видатків на підтримку окремих закладів охорони здоров’я, які зазначені в додатку 10 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік” та додатку 10 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” і станом на 1 січня 2021 р. перебувають у процесі передачі, між обласним бюджетом та відповідними бюджетами адміністративно-територіальних одиниць області з метою недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам таких закладів та нарахувань на неї», - зазначається у документі.

Щодо субвенції, то обласний бюджет Житомирської області отримає 97 млн 953,3 тис. грн, з яких 28 млн 054,7 тис. грн – на лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином; 888,5 тис. грн – на проведення судово-психіатричної експертизи; 3 млн 273,1 тис. грн – на центри громадського здоров’я.


Скріншот з додатку до постанови Кабміну

Як повідомляв Житомир.info, Житомирській міській ОТГ для забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну на рік потрібно 14,4 млн грн, у 2020 році на зазначені цілі було виділено 11,56 млн грн з розподілу субвенції державного бюджету.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ субвенція інсулін цукровий діабет  
Матеріали по темі