Політика

​Патріотичний рух «Гідність нації» починає активну роботу у Житомирі

10 лютого 2021, 16:32

Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації» протягом останніх пів року детально моніторив ситуацію у Житомирі і тепер готовий розпочати свою діяльність.

-Наша організація активно розвивається в регіонах України. Прийшов час істотно покращити роботу на Житомирщині. Тут мешкають чудові люди, серед яких багато активної і патріотично налаштованої молоді, – прокоментував заступник голови громадської організації «Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації» Вадим Кудіяров.

Як відомо, «Гідність нації» опікується: національно-патріотичним вихованням, інтелектуальним розвитком молоді, розбудовою волонтерського руху, підтримкою спорту і популяризацією фізичної культури.

-Наша мета заохотити активну українську молодь до саморозвитку, підтримати її ініціативи і консолідувати лідерів молодіжного руху. Запрошуємо всіх небайдужих житомирян до активної співпраці. Якщо маєте цікаві ідеї та прагнете їх реалізувати у своєму регіоні, тоді вам до нас. Ми будемо підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток громадянського суспільства і молодіжного середовища Житомирщини, організаційно і фінансово. Водночас пропонуємо активній, свідомій молоді вступати до лав нашої організації, – додав він.

Головою Житомирської обласної організації Всеукраїнського патріотичного руху «Гідність нації» є відомий місцевий громадський діяч Євгеній Блощинський. Найближчим часом буде представлено весь керівний склад осередку.

«Гідність нації» на Житомирщині активно співпрацюватиме із навчальними закладами, як це відбувається й в інших регіонах. Також буде підтримувати стипендіями талановитих житомирських спортсменів і молодих людей, які досягли певних вершин у напрямках своєї роботи.

Довідка

Бажаючі стати членами Всеукраїнського патріотичного руху «Гідність нації» на Житомирщині можуть зателефонувати за номером: (097) 001 09 51. Запрошується активна і патріотично налаштована молодь.

Також можуть звертатися житомиряни, які прагнуть отримати підтримку своїх проєктів, направлених на розвиток громадянського суспільства, молодіжних ініціатив.

Пресслужба Всеукраїнського

патріотичного руху «Гідність нації»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: патріотичний рух «Гідність нації» Євгеній Блощинський  
Матеріали по темі