Місто

«Бунечка – човпти!»: житомирські вболівальники вкотре зібрались під стінами ОДА через реконструкцію стадіону «Полісся»

17 February 2021, 13:17

17 лютого кілька десятків футбольних вболівальників зібрались під стінами облдержадміністрації на майдані Корольова. Житомиряни прийшли, щоб запитати в голови ОДА Віталія Бунечка остаточні терміни здачі в експлуатацію центрального стадіону «Полісся» на Старому бульварі.

«Ми вже занесли в канцелярію і зареєстрували звернення від житомирських вболівальників до голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, бо він та людина, той чиновник, який нам постійно обіцяє, що стадіон буде добудовано і команда зможе грати дійсно вдома. У нас були обіцянки, що буде зроблено до кінця минулого року, на початку цього і так далі. Але ми знаємо точно, що ще нічого не готово, і ми постійно змушені їздити в інші міста України, щоб підтримати команду. Тому ми сьогодні прийшли знову до Віталя Бунечка, і це вже не перша наша акція, щоб знову спитати: коли стадіон буде добудовано, бо поки це все лише на рівні обіцянок», – каже вболівальник житомирського «Полісся» Костянтин Суський.


Віталій Бунечко вийшов до мітингувальників майже одразу і запевнив, що робить усе можливе, щоб «Полісся» якнайшвидше почало грати на оновленому стадіоні.

«Я взяв на себе великий виклик, і ви пам’ятаєте, коли ми були на стадіоні «Спартак», я сказав, що ми добудуємо цей стадіон. Дуже важко він йде, але ми його добудуємо. Хочу вам доповісти і повідомити, що ДАБІ нам повернула документи для уточнення. Тільки що закінчилась нарада, спеціально перед зустріччю із вами, за участі проєктантів, за участі нашого начальника департаменту інфраструктури, де було намічено чіткі терміни. Уточнений проєкт буде подано на експертизу 25 лютого. Оскільки це комунальна власність, то експертиза – державна, що дасть нам прискорити в законний спосіб проведення експертизи. Там термін 90 діб, але я впевнений, що зможемо зробити експертизу протягом 10 діб до 5 березня. 5 березня ми повторно подаємо документи до ДАБІ, який має 10 діб на введення стадіону. Маю величезну надію, що до 15 березня, до середини березня буде введена перша черга, яка дозволить ФК «Полісся» приймати домашні матчі на стадіоні. Наскільки я знаю, то перша домашня гра у нас вже наприкінці березня», – запевнив Віталій Бунечко.

Вболівальники звернули увагу голови ОДА й на те, що деякі елементи стадіону й досі незавершені, як, наприклад, роздягальні для команд.

«Ми рухаємось в рамках того проєкту, який ми отримали в спадок. Я чую про ті недоліки, які є. Це вже не входить в глобальний проєкт. Будемо виправляти. Я чув питання по роздягальнях. Будемо долучати і титульного спонсора, вести перемовини і в синергії з обласними депутатами, які можуть додатково кошти виділити, і які кошти може виділити спонсор, який й так вже підняв команду на високий рівень. Будемо разом робити все можливе, щоб матчі відбувались не на «Спартаку», а на «Поліссі», – сказав віталій Бунечко.

Відеосюжет про дев’ять голів Житомирської облдержадміністрації, спочатку десятки, а згодом і сотні мільйонів гривень та 15 років будівництва дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, реконструкція центрального стадіону «Полісся» триває вже 15 років. Вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році. Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко – дев’ятий.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» і 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня цього ж року Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється. 23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

У вересні 2020 року голова ОДА та підрядник пообіцяли у листопаді провести перші матчі на житомирському стадіоні «Полісся».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон "Полісся" реконструкція футбол вболівальники  
Матеріали по темі