Влада

Влада Житомира вирішила в назву управління по зв’язках з громадськістю додати слова «інформаційна діяльність» та «промоція»

20 лютого 2021, 13:03

Влада Житомира вирішила перейменувати управління по зв’язках з громадськістю в управління інформаційної діяльності, промоції та зв’язків із громадськістю.

Відповідний проєкт рішення сесії 19 лютого оприлюднили на сайті міської ради.

«З метою створення додаткових умов для реалізації конституційних прав громадян на інформацію, залучення широкої громадськості до прийняття управлінських рішень, підтримки громадських ініціатив, розширення зовнішнього співробітництва», - так у проєкті пояснюється причина перейменування.

У положенні про перейменоване управління визначені його основні завдання:

Проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації місцевої політики в межах повноважень.

Сприяння виконавчим органам ради у забезпеченні взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями, релігійними організаціями, організаціями національних меншин та іншими інституціями громадянського суспільства.

Створення позитивного іміджу міської ради шляхом налагодження системних та скоординованих комунікацій, запровадження правил брендингу, розроблення кодексу етики працівника.

Забезпечення обізнаності громадян про процеси, які відбуваються в міській раді, шляхом надання більш повного доступу до публічної інформації про діяльність ради (відкриті дані, рейтинги прозорості та доступності), депутатських комісій, депутатських фракцій (депутатських груп), міського голови, заступників, виконавчих органів ради.

Забезпечення участі громадськості у процесі прийняття рішень у раді шляхом налагодження зворотного зв’язку, активного залучення до процесів (створення Громадської ради, підписання меморандумів з ГО).

Забезпечення повного та об’єктивного висвітлення діяльності ради в медіа шляхом запровадження ефективних механізмів інформування засобів масової інформації та сприяння їм у зборі фактів та коментарів про діяльність Житомирської міської ради.

Посилення іміджу Житомирської міської ради та керівництва міста як послідовного, ініціативного та надійного учасника міжнародного діалогу.

Оптимізація обміну інформацією між керівництвом міської ради та структурними підрозділами апарату шляхом удосконалення внутрішньої комунікації.

Як повідомляв Житомир.info, з 11 березня 2020 року управлінням по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради керує Олександра Стежко, дві попередні начальниці управління пішли у декретні відпустки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада управління перейменування  
Матеріали по темі