Події

У Житомирській області суд оштрафував майстра лісу за незаконно впольовану козулю

23 February 2021, 14:15

Майстра лісу Пилиповицького лісництва ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» оштрафували на 1020 грн за незаконно впольовану козулю європейську.

Відповідну постанову Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області виніс 10 лютого 2021 року. У Єдиному державному реєстрі судових рішень постанову оприлюднили 12 лютого.

Сам інцидент стався вночі 3 січня 2021 року. Порушник вполював тварину, поставивши металеву петлю. При цьому мисливець не мав жодних дозвільних документів.

Скріншот з постанови Новоград-Волинського міськрайонного суду

Зазначено, що в судовому засіданні правопорушник свою вину визнав та у скоєному щиро розкаявся. Суд врахував це як пом’якшуючу обставину. Також вказано, що чоловік відшкодував завдані збитки ТОВ мисливсько-рибальський клуб «Рись». Розмір шкоди за незаконно впольовану козуля – 32 тисячі гривень.

Тож суд постановив «визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.85 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 60 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1020 (одна тисяча двадцять) грн».

Також на користь держави з порушника стягнули 454 грн. судового збору.

Нагадаємо, Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомляла, що 3 січня 2021 року в одному із мисливських господарств Житомирської області було виявлено незаконне добування козулі європейської. На місці події затримали правопорушника та склали адмінматеріали. Розмір заподіяної шкоди склав 32 тис. грн, який порушник визнав повністю і в добровільному порядку відшкодував.

Як повідомляв Житомир.info, 16 січня 2021 року в мисливських угіддях ТОВ МК «Хантер» на території Коростишівського району Житомирської області в автомобілі, який належить керівнику цього товариства, екологи виявили впольованого самця козулі європейської. Добування тварин у зазначений період заборонене законом. Також екологи виявили ліцензію на добування козулі, видану МК «Хантер».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мисливець мисливство полювання козуля штраф суд майстер лісу  
Матеріали по темі