Суспільство

Житомирський обласний центр зайнятості назвав дефіцитні кадри і ті, що у надлишку

24 лютого 2021, 12:53

У січні 2021 року роботодавці поінформували центри зайнятості та філії Житомирського обласного центру зайнятості про наявність 4337 вакансій, що на 27% менше, ніж у січні минулого року. Найбільш дефіцитними кадрами лишаються комплектувальники проводів, лікарі та логопеди, а от продавці, бухгалтери й кухарі – у надлишку.

Про це 23 лютого повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«У професійному розрізі найбільше вакансій пропонувалося для працевлаштування: некваліфікованих працівників (22%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (16%), кваліфікованих робітників з інструментом (15%), професіоналів (13%), працівників сфери торгівлі та послуг (12%), фахівців (10%) та керівників, менеджерів (9%)», – йдеться у повідомленні.

Через брак претендентів на заявлені вакансії серед зареєстрованих безробітних, у дефіциті нині – комплектувальники проводів, оператори виробництва формованого поліуретану, фахівці з комп'ютерної графіки (дизайну), монтери із захисту підземних трубопроводів, вчителі-логопеди та лікарі загальної практики – сімейні лікарі.

Натомість продавці, підсобні робітники, водії автотранспортних засобів, охоронники, бухгалтери та кухарі – у надлишку на ринку праці області, оскільки потреба в таких працівниках значно менша, ніж їх кількість серед безробітних.

Більш детально у інфографіці Центру зайнятості:

Нагадаємо, станом на початок лютого 2021 року в базі даних Житомирської обласної служби зайнятості налічувалося понад 2,2 тис. вакансій. Найбільш актуальними були комплектувальники проводів, інспектори у в’язниці та швачки.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 18 січня 2021 року найбільше вакансій було у переробній промисловості. А найбільшу зарплату в Житомирській області пропонували потенційним працівникам сфери інформації та телекомунікацій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості ЦЗ вакансія кадр  
Матеріали по темі