Здоров'я

​У Житомирській ОДА назвали лікарні, де більше половини «ковідних» ліжок зайняті хворими

1 March 2021, 11:16

У Житомирській ОДА відмічають зміну клінічної картини хворих на коронавірус і назвали лікарні, де зайняті понад 50% ліжок

Про це 1 березня йшла мова на щотижневому брифінгу в Житомирській ОДА.

Зокрема медики наразі спостерігають зміну клінічної картини захворюваності на коронавірус: якщо раніше найчастішими ускладненнями були важкі пневмонії, то зараз у хворих на коронавірус частіше проявляються інсульти, інфаркти та тромбоемболії легеневої артерії.

«Дійсно змінилася клінічна картина проявів ускладнень коронавірусної інфекції. Останнім часом фіксуємо велику кількість гострих інфарктів, інсультів, а також тромбоемболії легеневої артерії, дрібних артерій. Раніше основним ускладненням під час першої і другої хвилі були важкі пневмонії, які не піддавались лікуванню», - розповів начальник відділу департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів про ситуацію у Новограді-Волинському, де нещодавно хворими на коронавірус були зайняті майже усі ліжка в лікарні, а також назвав лікувальні заклади, де заповненість ліжок складає понад 50%.

«На сьогодні маємо завантаженість ліжок по Житомирській області – майже 36%. Ситуація повністю контрольована. Ми змінюємо маршрути, разом з тим більше 50% заповненості ліжок наразі маємо у Новограді-Волинському, Бердичеві, Малині, Андрушівці, Чуднові, Баранівці, Житомирській райлікарні в Станишівці і в Лікарні №1 м Житомира. На сьогоднішній день ми розвантажили Новоград-Волинську лікарню, якщо там доходило до 97% заповненість ліжок, то зараз ми ввели додаткових 15 ліжок, по друге, розвантажили лікарню, змінивши маршрути, в тому числі забираємо частину хворих на Житомир. Таким чином, сьогодні маємо завантаженість Новоград-Волинської лікарні – 69,8, тобто майже 70%», - розповів Віталій Бунечко.

Відео з брифінгу тут.

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня на брифінгу в ОДА Віталій Бунечко заявив, що через збільшення кількості хворих на коронавірус вся Житомирська область опиниться у червоній зоні і будуть діяти такі ж обмеження, як і під час зимового локдауну.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 вірус заповненість ліжок лікарня Новоград-Волинський  
Матеріали по темі