Суспільство

Укрзалізниця продовжила термін обмеження продажу квитків та висадки-посадки пасажирів у Житомирській і ще трьох областях

11 березня 2021, 20:21

Обмеження продажу квитків та висадки і посадки пасажирів залізничного транспорту в Житомирській та ще трьох областях залишатимуться до виходу регіонів із «червоних зон» – до 19 березня.

Про це 11 березня повідомила пресслужба Укрзалізниці.

«Обмеження продажу квитків, а також висадки та посадки пасажирів, що прямують до Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської та Закарпатської областей, залишаться чинними до 19 березня включно (виділено редакцією). Обмеження будуть скасовані по факту офіційного виходу регіонів зі статусу «червоних зон» згідно з рішенням МОЗ», – йдеться у повідомленні.

Укрзалізниця наголошує, що готова до призначення спеціальних рейсів за поданням місцевих облдержадміністрацій для безпечного перевезення людей із дотриманням усіх карантинних вимог, і закликає пасажирів дотримуватись посиленого маскового режиму на борту.

Нагадаємо, за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Укрзалізниця з 7 березня призупинила продаж квитків у Чернівецькій і Житомирській областях (саме ці дві області перебували у «червоній» зоні станом на 7 березня) та обмежила висадку та посадку пасажирів. Тоді йшлося про обмеження строком на 8 днів (з 7 по 12 березня) з можливістю продовження.

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня 2021 року на позачергому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення з третього березня встановити у Житомирській області «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Ввечері 9 березня стало відомо, що Кабінет міністрів розширив перелік карантинних обмежень «червоного» рівня епіднебезпеки поширення COVID-19. Зокрема, заборонив пасажирські перевезення.

10 березня в ОДА та міській раді запевняли, що у Житомирі та області громадський транспорт поки працюватиме без змін.

11 березня в Житомирській ОДА повідомили, що 12 березня припиняють роботу рейсові автобуси на приміських, міжміських та внутрішньообласних маршрутах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Укрзалізниця залізниця поїзд потяг залізничний вокзал пасажир  
Матеріали по темі