Здоров'я

​Коростенська лікарня за кошти, виділені на боротьбу з коронавірусом, замовила 60 ліжок по 25,2 тис. грн кожне

30 березня 2021, 14:04

Коростенська лікарня за кошти, виділені на боротьбу з коронавірусом, замовила 60 ліжок по 25,2 тис. грн кожне

Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради" 30 березня закупило у київського ТОВ “Сінекс” 60 функціональних лікарняних ліжок за 1,5 млн грн.

Про це йдеться в договорі, опублікованому на ресурсі Прозорро.

За умовами договору, ТОВ “Сінекс” має поставити функціональні лікарняні ліжка STANDARD 3BL, що укомплектовані інфузійною стійкою та матрацом, до 13 червня 2021 року. Вартість одного такого ліжка - 25,2 тис. грн.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19, тобто тендер не проводили, а просто підписували угоду. Закупівлі функціональних ліжок здійснюються за кошти Національної служби здоров’я України, виділені на заходи з запобігання пандемії COVID-19.

ТОВ “Сінекс” зареєстроване в Києві по вулиці Дніпровська набережна, 3. Спеціалізується фірма на оптовій торгівлі фармацевтичними товарами, статутний капітал - 50 тис. грн. Власниками фірми є Олександр Васильович Василенко.

Нагадаємо, у лютому поточного року Коростишівська лікарня за кошти, виділені на боротьбу з коронавірусом, купила 72 ліжка за 1,7 млн грн, а Хорошівська - одне за 35 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської облради щодня надає інформацію щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Так, станом на 9:00 год. 30 березня 2021 року у Житомирській області таких ліжок передбачено всього 2879, з них 1835 зайнято хворими на COVID-19 та 237 – пацієнтами з підозрою на COVID-19 (69,76% від загальної кількості ліжок).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Коростень лікарня ліжко коронавірус закупівля  
Матеріали по темі