Влада

Колектив будинку-інтернату з передмістя Житомира звернувся до голови облради з проханням не звільняти керівника

5 April 2021, 10:48

Колектив комунальної установи «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради звернувся до голови облради Володимира Федоренка з проханням не звільняти керівника – Олександра Поліщука.

Звернення з кількома десятками підписів є у розпорядженні Житомир.info.

«Колектив Тетерівського дитячого будинку інтернату звертається до Вас з проханням залишити на посаді в.о. директора Поліщука Олександра Макаровича, який був звільнений 02.04.2021 р. Вашим розпорядженням №109-к від 02.04.2021 р. Поліщук О.М. пропрацював в нашому будинку-інтернаті два роки. За цей час наш заклад змінився в кращу сторону, багато було зроблено за цей період завдяки Поліщуку О.М.», - йдеться у листі.

У колективному зверненні зазначається, що для вихованців закладу Олександр Поліщук «став другом, наставником, батьком», вони довіряють йому, поважають і люблять.Зазначимо, що станом на ранок 5 квітня розпорядження про звільнення Поліщука на сайті обласної ради не оприлюднене.

Нагадаємо, в лютому цього року Моніторингова група Уповноважено Верховної ради України з прав людини перевірила Тетерівський дитячий будинок-інтернат в Житомирській області: в інтернаті на час візиту проживало 72 особи, вихованцям створено задовільні умови проживання: спальні чисті та затишні, ігрові кімнати та навчальні класи належно обладнано, забезпечено вільний доступ до мережі інтернет. Водночас під час візиту виявили й недоліки: відсутні двері в туалетних кабінках, що порушує приватність; умивальні кімнати закрито на навісні замки, ключі від яких знаходяться у персоналу.

Як повідомляв Житомир.info, 6 вересня 2018 року директора Тетерівського дитбудинку-інтернату Олега Гончарова було затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (Здійсненні незаконної угоди, об’єктом якої є людина, з метою експлуатації її праці (найм), використовуючи уразливий стан, вчиненої відносно декількох осіб, з використанням свого службового становища, за попередньою змовою групою осіб). 26 вересня 2018 року пресслужба Житомирської облради повідомила про те, що директора КУ «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» відсторонено від займаної посади на період досудового розслідування. Тоді ж для забезпечення повноцінного функціонування установи обов’язки директора було покладено на Володимира Обіхода. А з 2 квітня 2019 року виконання обов’язків директора закладу було покладено на Олександра Поліщука.

Зазначимо, що справу Олега Гончарова, якого обвинувачують в торгівлі людьми, з березня 2020 року розглядає Корольовський районний суд м.Житомира, чергове засідання призначене на 20 квітня 2021 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: інтернат облрада Поліщук Тетерівський інтернат  
Матеріали по темі