Влада

В Оліївській сільській раді шукають шляхи вирішення безпекових, природоохоронних питань, проблем благоустрою

7 April 2021, 17:28

Безпека та комфорт жителів Оліївської громади залишається одним з пріоритетних завдань для керівництва та депутатів сільської ради.

Часто мешканці громади звертаються до сільської ради з питань природоохоронних, безпекових, питань благоустрою. Тому сільською радою було прийнято рішення створити муніципальний відділ та реалізовувати Програму «Поліцейський офіцер громади».

Так, рішенням 21-ї сесії VII-го скликання Оліївської сільської ради було прийнято рішення про створення відділу з муніципальних питань. Метою діяльності відділу є здійснення контролю за станом благоустрою по населених пунктах, які входять до Оліївської ОТГ, дотриманням природоохоронного законодавства та виконанням робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою, дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, торгівлі.

Однак, практика показала, що, беручи до уваги карантинні обмеження, у зв’язку з поширенням коронавірусу, маємо унеможливлення на даний час виконання значної частини функцій відділу. Тому Оліївська сільська рада планує на наступній сесії ліквідувати відділ з муніципальних питань. Натомість керівництво сільської ради та депутати працюють над створенням іншого формату реалізації функцій, які мав виконувати відділ, беручи до уваги реалії нашого часу.

Щодо Програми «Поліцейський офіцер громади»

Як повідомлялося раніше, Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко підписав Меморандум про співпрацю з представниками поліції області. На 3-й сесії VIII-го скликання було затверджено Програму «Поліцейський офіцер громади» Оліївської сільської ради на 2021-2023 роки. В основу реалізації Програми покладено принцип об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, підприємств, організацій та установ різних форм власності, громадськості для забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності. А також частково поліцейські офіцери громади будуть виконувати функції муніципального відділу. Незабаром на території громади запрацює поліцейська станція. На даний момент ведеться робота щодо її створення (підготовка приміщення, необхідного обладнання тощо).

За інформацією офіційного сайту Оліївської сільської ради

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Оліївська ОТГ поліцейський  
Матеріали по темі