Новини компаній

​Епіцентр висадив дерева в парку культури та відпочинку до Дня Землі

12 April 2021, 13:14

На території парку культури та відпочинку імені Ю. Гагаріна компанія «Епіцентр К» висадила 30 кущів, квіти та 30 плодово-ягідних дерев. Акція відбулася у межах екомарафону «Збережи природу», який компанія започаткувала до Дня Землі. Мета екомарафону – об’єднати всі міста України та небайдужих українців задля збереження природи.

На території парку культури та відпочинку ростимуть троянди, вейгела квітуча і ялівець, яблуні, вишні, черешні, сливи та груші.

«Торговельний центр «Епіцентр» вже не вперше долучається до гідної людської справи: у серпні минулого року він підтримав ідею управління культури міської ради про створення на території парку інтелектуально-розважальних малюнків на асфальті, які й досі тішать нашу малечу та підлітків», - кажуть в управлінні культури.

За словами екологів, наприклад, у Києві при нормі насаджень 20 кв. м на одну людину не вистачає 918 га зелених насаджень, в Одесі при нормі 14,4 кв. м на людину не вистачає 770 га зелених насаджень, у Львові при нормі 17 кв. м на людину не вистачає 425 га зелених насаджень, в Ужгороді при нормі 10 кв. м на людину не вистачає 192 га зелених насаджень.

«Ми, як соціально відповідальний бізнес, завжди ініціюємо проекти, які впливають на медицину, культуру, спорт та природу. На сьогоднішній день наша планета все більше набуває природних змін і більшість цих змін залежить від людей. І особливо від нашого ставлення до довкілля. Висадка дерев – це найпростіший, проте достатньо дієвий спосіб боротьби з кліматичними змінами, які наразі відчувають усі. І долучитися до відродження зеленого навколишнього середовища може кожний», - розповів директор ТЦ Епіцентр Ігор Кононенко.

У рамках екологічного марафону компанія планує не лише висаджувати дерева в кожному місті, де є ТЦ Епіцентр,а й разом із клієнтами сортуватимемо сміття в домашніх умовах, навчатиметься використовувати у побуті екологічні продукти, та товари з ресайклингу, компостувати, а не спалювати, листя та продовжувати збирати батарейки на переробку за екостандартами.

Естафету по висаджуванню дерев наступним прийме Київ – в столиці України «Епіцентр» висадить 50 дерев, а також встановить ресайклінгові компостери у ботанічних садах міста. Даний екомарафон є всеукраїнським, він немає меж, як часових так і географічних і компанія «Епіцентр К» запрошує кожного бажаючого долучитися до екоініціативи, висадивши дерево.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі