Суспільство

Школам Житомирської області пропонують долучитися до челенджу «Здорове харчування», 5 найактивніших закладів отримають гранти

22 квітня 2021, 12:55

26 квітня стартує всеукраїнський челендж зі здорового харчування для шкіл. До участі у фуд челенджі на тему «Здорове харчування» запрошуються заклади загальної середньої освіти. До програми пропонують долучитися, зокрема, й школам Житомирської області.

Про це 22 квітня Житомир.info повідомила комунікаційниця проєкту Юлія Прийма.

«Фуд челендж допоможе зацікавити школярів здоровим харчуванням й продемонструє, що здорова їжа – це легко, смачно й різноманітно. На учасників чекають цікаві завдання, підбірки корисної інформації, зустрічі з експертами, креатив та співпраця всередині шкільної спільноти задля формування корисних звичок», – йдеться у повідомленні.

Челендж триватиме 4 тижні: з 26 квітня по 24 травня. Протягом цього часу школи виконують креативні завдання та проводять активності на тему здорового харчування, які оцінюють й коментують експерти програми.

За результатами оцінок, 5 найактивніших шкіл отримають гранти загальною сумою 90 000 гривень на закупівлю обладнання для лабораторій з природничих й технічно-математичних (STEM) наук.

Реєстрація шкіл триває до 25 квітня включно.

Форма реєстрації: https://healthy-schools.org.ua/reiestraciya/

Зазначається, що фуд челендж – останній із трьох челенджів, до яких школи долучаються у 2020-2021 навчальному році в рамках програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». У листопаді-грудні 2020 року школи брали участь у першому челенджі – Спортивному (https://cutt.ly/8cDkRK7), а в лютому-березні у другому – Хеппі челенджі: (https://cutt.ly/AvTMG3D).

За 3 роки діяльності навколо програми об’єднались 900 шкіл, 35 тис. вчителів та більше 250 тис. учнів зі всієї України!

Мета програми – розвиток здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров'я.

Організатори: ГО Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (м.Київ) за підтримки Міжнародного фонду «Монделіс».

Нагадаємо, 21 жовтня 2020 року Урядовий портал з посиланням на інформацію заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка інформував, що МОЗ розробило проєкт постанови КМУ «Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Відповідно до проєкту постанови, у школах і дитсадках збираються, зокрема, заборонити годувати дітей сосисками, напівфабрикатами та кондитерськими виробами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: харчування дитина школа здорове харчування челендж  
Матеріали по темі