Економіка

​Бердичівські комунальники за 1,1 млн грн замовили ремонт семи міських вулиць у фірми екснардепа та його помічниці

12 травня 2021, 15:30

Міське комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» 11 травня уклало сім угод з ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» на поточний ремонт доріг в Бердичеві загальною вартістю 1,1 млн грн.

Про це повідомляється на сайті електронних закупівель «Прозорро».

За умовами договорів, ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» має відремонтувати до 30 червня сім доріг Бердичева: ремонт вулиці Низгірецька вартістю 179,9 тис. грн, ремонт провулку Семенівський вартістю 65 тис. грн, ремонт вулиці Здоров'я вартістю 176,7 тис. грн, ремонт вулиці Ватутіна вартістю 180,5 тис. грн, ремонт вулиці Новоіванівська вартістю 150 тис. грн, ремонт вулиці І. Огієнка вартістю 178,7 тис. грн та ремонт вулиці Л. Ліпецького вартістю 154,1 тис. грн.

Загалом пропозиції ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» були не найдешевшими, дві дешевші пропозиції у кожному тендері відхиляли.

Дешевші пропозиції ПП «Ак-Інвестбуд» відхиляли, оскільки документи учасника мають печатку та підпис відтворенні електронними засобами, підпис зроблений на печаті знаходиться в одному і в тому ж місці на різних довідках і листах, таким чином неможливо встановити, чи згодна була посадова особа учасника на участь у процедурі закупівлі. Пропозицію ПП «Онікс Стронг Вей» відхиляли, зокрема через довідку завантажену учасником, щодо підтвердження аналогічного договору, яка не задовільняє дану вимогу, так як не відповідає предмету закупівлі.

ТДВ «Шляхове будівельне управління №35» зареєстроване в Житомирі по вулиці Покровська. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 400 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Галина Миколаївна Кичкирук (60%), вона була помічником у колишнього народного депутата Олександра Ревеги від Бердичівського мажоритарного округу, серед співвласників і сам Олександр Васильович Ревега (10%).

Нагадаємо, 29 листопада 2017 року міське комунальне підприємство «Бердичівкомунсервіс» уклало договір з ПП «Будівельник» на будівництво у райцентрі притулку для тварин вартістю 4 млн 362 тис. 519 грн. Тендер вдалося провести лише з п’ятого разу, приватне підприємство «Будівельник» було учасником всіх торгів, причому на початку листопада 2016 року воно було готове виконати ці роботи за 2 млн 998 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2019 року директора ПП “Будівельник”, яке за 4 млн грн будувало в Бердичеві притулок для тварин, обвинувачували у розтраті бюджетних коштів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бердичів ремонт дорога ШБУ Ревега  
Матеріали по темі