Місто

Великодні яйця управління культури Житомирської міської ради коштували майже 50 тис. грн

13 May 2021, 16:27

Управління культури Житомирської міської ради заплатило за декоративні яйця, якими в 2021 році до Великодня прикрасили пішохідну Михайлівську, майже 50 тис. грн.

За п’ять «металевих» яєць, які екссекретар міської ради Наталія Чиж назвала «одоробалами», управління культури заплатило 20 тис. грн. Яйця виготовляла фірма радника мера Олександра Черняховича – ПП «Стиль-Сервіс».

За 300 великодніх яєць з полістиролу, які розвішали на деревах вздовж Михайлівської, Шпаківський Владислав Станіславович (зареєстрований в жовтні 2019 року, основний вид діяльності – рекламні агентства) отримав 27 тис. грн – 90 гривень за яйце.

Крім того управління культури замовило послуги створення відеороликів майстер-класів в рамках проведення Великодніх свят: за 6 послуг підприємець Титарчук Олександр Володимирович (зареєстрований в грудні 2018 року, основний вид діяльності – діяльність у сфері фотографії) отримав 18 тис. грн.

На YouTube-каналі Житомирської міської ради 16 квітня були розміщені три ролики з майстер-класами, які за три тижні сумарно набрали менш ніж 40 переглядів (див.скріншот).

Ще 3 тис. грн коштувала послуга з рекламно-інформаційного супроводу в мережі інтернет для організації та проведення Великодніх Свят, яку мав надати Галицький Анатолій Іванович (зареєстрований в березні 1995 року, основний вид діяльності – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів).

Нагадаємо, начальниця управління культури Житомирської міської ради Ілона Колодій розповідала, що на усі великодні декорації 2021 року витратили близько 70 тисяч гривень.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2020 року ФОП Галицький Анатолій Іванович з пропозицією у 290 тис. грнвиграв тендер управління культури на організацію новорічних та різдвяних свят у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: управління культури Великдень писанка вул.Михайлівська  
Матеріали по темі