Місто

Волонтер з Німеччини отримав відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром ІІІ ступеня»

14 травня 2021, 16:59

Волонтер Яков Прокопчук отримав відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром ІІІ ступеня». Нагороду благодійнику 14 травня на позачерговому засіданні Житомирського міськвиконкому вручив мер Сергій Сухомлин.

«Нагородити відзнакою «За заслуги перед містом Житомиром ІІІ ступеня» за активну громадську позицію, благодійну та постійну допомогу військовослужбовцям, родинам загиблим в АТО, людям з інвалідністю, мешканцям міста Житомира, тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, Прокопчука Якова Михайловича – волонтера, благодійника», – озвучив Сергій Сухомлин.

Як інформує пресслужба міської ради, Яков проживає в Німеччини та є громадянином України. Із самого початку війни на Сході активно допомагає військовим та їх родинам. Щорічно на суму 180 тис. грн ним закуповуються і передаються подарунки загиблим військовим та кожного року на таку ж суму продуктові набори родинам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Волонтер допомагає фінансово пораненим.

«З 2014 до 2020 року Яков Михайлович передав понад 100 інвалідних візків та багато обладнання для реабілітації поранених. Займався збором коштів для їх лікування. Допомагає сім’ям загиблих. За власний кошт придбав спеціалізований автобус для перевезення людей з обмеженням руху та передав його ГО «Осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці «Компас Житомир», – зазначалося під час засідання виконкому. Цей автобус використовується для потреб людей з обмеженнями руху нашої громади.

Як повідомляв Житомир.info, 4 грудня 2020 року, напередодні Міжнародного дня волонтера, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин нагородив відзнакою «За заслуги перед містом III ступеня» голову правління БО «Український фонд благодійництва» Олесю Морозову.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: відзнака нагорода волонтер благодійник благодійництво Яков Прокопчук "За заслуги перед містом"  
Матеріали по темі