Події

Звільнили з-під варти затриманого у Житомирі добровольця «Правого сектору», екстрадиції якого вимагає Росія

19 May 2021, 16:00

Добровольця ДУК «Правий сектор» з позивним «Зельоний» вдалося звільнити з-під варти.

Про це 19 травня близько 15:00 повідомили адвокати затриманого.

«Дякуємо всім небайдужим за допомогу, вашими зусиллями вдалося звільнити "Зельоного" з під варти. Особлива подяка мінвету (Міністерство у справах ветеранів - ред.), комісії по ветеранах при ОП, ветеранським організаціям, бойовим побратимам Зельоного і журналістам, які активно включилися та переконали прокуратуру не робити біди. Попереду ще купа юридичної робити, щоб скасувати цю екстрадицію, будемо інформувати», - йдеться на сторінці адвокатського об’єднання OK LEGAL.

«На диво житомирська прокуратура мала розум і сміливість і щойно звільнили Зельоного з під варти. Реально допоміг весь розголос. Всім дуже дякуємо», - зазначив адвокат Віталій Коломієць.


Фото з Facebook

Нагадаємо, у Житомирі вранці 18 травня затримали добровольця «Зельоного», який з літа 2014 року захищав Україну у складі ДУК «Правий сектор», воював в Донецькому аеропорту та Пісках. Добровольця затримали для екстрадиції в Росію, де, нібито, з 2009 року є вирок щодо нього і він перебував у розшуку. В управління СБУ в Житомирській області повідомили, що зазначений громадянин затриманий Національною поліцією за лінією Інтерполу в зв’язку з перебуванням в міжнародному розшуку.

На сайті Цензор.НЕТ в грудні 2020 року було опубліковане інтерв'ю бійця «Правого сектору» із позивним «Зелений» про «інше повітря» України, Піски, танкові обстріли в аеропорту, мінські домовленості, розмови з СБУ та загрозу своєї депортації у Росію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: доброволець "Правий сектор" екстрадиція адвокат Росія СБУ Інтерпол 
Матеріали по темі