В Житомирській області 20 травня почалася ревакцинація медичних працівників, які наприкінці лютого першими отримали щеплення від COVID-19 вакциною індійського виробництва Oxford/AstraZeneca.
Про це на брифінгу 21 травня начальник відділу департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський.
«Станом на сьогодні вакцинована в нашій області 35 тисяч осіб, з них 2 тис. 240 – отримали другу дозу, тобто вони закінчили щеплення і вважаються повністю захищеними від можливості захворювання на COVID-19... З учорашнього дня розпочата ревакцинація наших медичних працівників, які отримували щеплення самими першими – 24-25 лютого поточного року. За вчорашній день було ревакциновано 110 медичних працівників, сьогодні цей процес продовжується, мобільна бригада працює», - сказав Сергій Березовський.
Він повідомив, що в області діє 85 пунктів щеплень і підготовлено 19 мобільних бригад. Загалом може працювати 115 пунктів щеплень, але зараз, фактично, працює половина з них.
Також представник департаменту охорони здоров’я ОДА повідомив, що кількість утилізованих доз вакцини залишається незмінною – 9 доз Astrazeneca.
За інформацією ОДА, станом на 21 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 35 044 особи (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 799 (перша доза) та 1 046 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 2 355 (перша доза) та 1 083 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 10 359 (перша доза) та 111 (друга доза), з яких 740 – за минулу добу 20 травня.
Як повідомляв Житомир.info, 23 лютого 2021 року в Україну з Індії доставили першу вакцину від коронавірусу Oxford/AstraZeneca. Увечері 24 лютого перша партія в 17,3 тисячі доз приїхала до Житомира і ввечері цього ж дня в міській лікарні №2 почали вакцинувати медпрацівників, які погодилися на щеплення та працюють з хворими на коронавірус. Першим з таких лікарів став Василь Шутенко. 10 березня житомирський лікар-анестезіолог Василь Шутенко, який першим в області вакцинувався проти COVID-19, розповів про рішення зробити щеплення, реакцію організму та самопочуття через два тижні.
Як відбувається вакцинація публічних осіб з непріоритетної групи, на собі перевірили журналісти Житомир.info, детальніше – у сюжеті