Влада

Мер Житомира перевів свою радницю на посаду начальника управління по зв’язках з громадськістю

21 May 2021, 17:26

Мер Житомира Сергій Сухомлин призначив на посаду начальника управління по зв’язках з громадськістю свою радницю Віру Рачковську-Долгих.

Відповідне розпорядження Сухомлин підписав 20 травня.

«Перевести з 24 травня 2021 року Рачковську-Долгих Віру Миколаївну з посади радника Житомирського голови на посаду начальника управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради «за строковим трудовим договором – на час перебування у відпустці для догляду за дитиною начальника цього управління Рибак А.В. до її фактичного виходу на роботу, як таку, що пройшла за конкурсом», - зазначається в документі.

Нагадаємо, на посаду начальника управління по зв’язках з громадськістю (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника) претендували троє осіб: Сергій Мельник, Ольга Грищенко та Віра Рачковська-Долгих, яку 6 квітня 2021 року мер Сергій Сухомлин призначив своєю радницею.

rozp-dolgih

Як повідомляв Житомир.info, з 15 березня 2021 року Олександра Стежко звільнилася з посади начальника управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради та повернулася на роботу в обласну раду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада Рачковська-Долгих пресслужба конкурс призначення  
Матеріали по темі