Події

​На водоймі в Житомирській області виявили масову загибель риби: екологи відібрали проби, рахують збитки і шукають винних

23 May 2021, 14:10

У Житомирській області встановлюють причини загибелі водних біоресурсів на водоймі в селі Стара Котельня на Андрушівщині.

Про це 21 травня повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу.

«На телефон «Гарячої лінії» Державної екологічної інспекції Поліського округу надійшло звернення щодо загибелі риби в районі села Стара Котельня Андрушівського району Житомирської області. З виїздом на місце, державними інспекторами зафіксовано загибель водних біоресурсів, а саме риби. Працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції відібрано проби води для проведення лабораторних досліджень». – йдеться у повідомленні.

За інформацією екологів, на даний час розраховується шкода, нанесена державі, матеріали по даному факту готуються для передачі до Головного управління національної поліції в Житомирській області для встановлення винних осіб.

«Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу надано письмове зобов’язання Голові Волицької ОТГ прибрати з водойми та біля неї загиблу рибу з метою її утилізації відповідно до законодавства», - повідомили в пресслужбі ДЕІ Поліського округу.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці літа 2020 в річці Роставиця в Ружині Житомирської області загинуло близько 8 тисяч рибин.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: риба мор загибель риби Стара Котельня еколог ДЕІ  
Матеріали по темі