Місто

«Ґрін Бін Україна» дбає про чистоту Житомира: працівники компанії не лише вивозять сміття, а й миють майданчики та контейнери

26 May 2021, 12:55

Перевізник твердих побутових відходів ТОВ «Ґрін Бін Україна» дбає про чистоту Житомира, а обладнання компанії забезпечує нову якість прибирання у місті.

Після збору сміття працівники «Ґрін Бін Україна» відразу на місці очищають від бруду майданчики та контейнери для побутового сміття. Це роблять спеціалізованою мийною системою, яка встановлена в сміттєвозі. У літній період компанія ставить за мету робити це під час кожного вивезення сміття.

«Думаю, що до цього часу, якщо ви у Європі, за кордом, це є звичайною усталеною практикою щодо підтримання санітарно-епідеміологічного стану контейнерів. В Україні це, скоріш, виключення. Ми хочемо продемонструвати цим прикладом та започаткувати нове відношення до чистоти та порядку. Ви переконалися сьогодні, що наша техніка може забезпечувати нову якість, і ми будемо надалі забезпечувати чистоту і порядок не тільки у сміттєвих баках, але й самих баків. Більш того, ми хочемо коригувати наші графіки по вивезенню твердих відходів таким чином, щоб з настанням жарких днів робити вологе прибирання», – розповідає директор ТОВ «Ґрін Бін Україна» Євгеній Барах.


Компанія також ставить перед собою завдання підвищити культуру поводження з відходами серед житомирян.

Місяцями біля майданчика для збору побутових відходів на вулиці Генерала Всеволода Петрова, 11, накопичувалось сміття. За кілька годин працівники «Ґрін Бін Україна» його зібрали та вивезли.

«Територія, яку обслуговує наша компанія, нараховує 327 локацій по накопиченню негабаритного сміття, яке історичним чи іншим чином утворилося біля майданчиків. Не всі вони мають той вигляд, який ми бачили сьогодні. Вони визначені у нас за критеріями інтенсивності накопичення. Є такі, які вимагають прибирання майже не щодня, є такі, які потребують прибирання рідше: раз у три дні або раз у тиждень. Враховуючи досвід, який ми вже отримали, обслуговуючи Житомир, ми для себе їх структурувати за групами», – каже директор ТОВ «Ґрін Бін Україна» Євгеній Барах.

Щоб не утворювати несанкціоновані звалища, мешканці можуть замовити послугу вивезення великогабаритного сміття у «Ґрін Бін Україна».

Варто не забувати, що чистота залежить не тільки від компанії, яка прибирає сміття, а й від культури поводження з відходами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сміття відходи ТПВ сміттєзвалище «Ґрін Бін Україна»  
Матеріали по темі