Влада

На посаду керівника підприємства Житомирської облради «М’ясомолторг» швидко знайшли керівника – колишнього міліціонера

2 червня 2021, 15:27

Голова Житомирської облради Володимир Федоренко продовжує оновлювати керівників комунальних підприємств.

Розпорядженням від 1 червня 2021 року припинено виконання обов’язків директора комунального комерціалізованого підприємства «М'ясомолторг» Житомирської обласної ради головним бухгалтером цього підприємства Світланою Горобець і цього ж дня був призначений новий в.о.

«Призначити Кальчука Анатолія Євгеновича виконуючим обов’язки директора Житомирського комунального комерціалізованого підприємства «М’ясомолторг» Житомирської обласної ради тимчасово, з 02 червня 2021 року до призначення керівника обласною радою», - йдеться у відповідному розпорядженні.

Зазначимо, що в 2008 році Анатолій Кальчук працював на посаді начальника відділу у справах громадянства та реєстрації фізичних осіб УМВС в Житомирській області. За даними сайту «Посіпаки» повний тезка Кальчука був помічником нардепів від Партії регіонів: Василя Стельмашенка (6 скликання) та Геннадія Труханова (7 скликання). У 2020 році Анатолій Кальчук балотувався на посаду Оліївського сільського голови і подавав декларацію кандидата на цю посаду. Нижче – інформація про кандидата з його передвиборчих публікацій:

Анатолій Кальчук народився у сім’ї колгоспників в с. Зороків Черняхівського району Житомирської області. Спочатку навчався в місцевій школі, потім в с. Вишпіль та місті Черняхів. Був на строковій службі в Збройних силах України. Після армії працював міліціонером в органах внутрішніх справ Житомирської області. Закінчив академію МВС України, отримав вищу юридичну освіту та працював в Житомирському відділі МВС. Після служби був керівником міграційної служби у Рівненській області, потім у Житомирській. Має дружину, яка працює методистом в дитячому закладі Житомира та двох дорослих дітей, які служать в державних структурах та захищають людей від злочинних посягань.

Нагадаємо, 25 травня голова Житомирської облради Володимир Федоренко звільнив керівників двох комунальних підприємств: Миколу Галича – з посади директора КП з експлуатації адмінбудинків, а Валерія Огородніка – з посади директора ККП «М’ясомолторг». Натомість в.о. директора ККП «М’ясомолторг» було призначено головного бухгалтера цього підприємства Світлану Горобець, а сам Валерій Огороднік з 26 травня виконує обов’язки директора комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради. В останні дні травня Федоренко підписав ще кілька кадрових розпоряджень, призначивши на посади керівників комунальних підприємств двох депутатів облради з фракції «За майбутнє» та члена Радикальної партії Ляшка.

Як повідомляв Житомир.info, в Житомирській обласній раді восьмого скликання продовжується «традиція» влаштування депутатів або членів партій, які мають фракції в раді, на посади керівників комунальних підприємств. На сесії облради 27 травня 2021 року депутати звернули увагу, що деякі люди працюють виконуючими обов’язки керівників комунальних підприємств по кілька років, пропонували обмежити термін виконання обов’язків до шість місяців і впродовж трьох місяців проводити конкурс на заміщення посади керівника, але для прийняття пропозиції не вистачило одного голосу: не голосували за це фракції РПЛ, «Батьківщина», а від «За майбутнє» підтримав лише один.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада призначення М’ясомолторг  
Матеріали по темі