Влада

Житомирській області виділили майже 5 млн грн субвенції на житло учасникам бойових дій на території інших держав

2 червня 2021, 17:25

Уряд розподілив субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2021 рік.

Відповідне розпорядження без обговорення ухвалили на засіданні Кабінету міністрів 2 червня.

Як і минулого року загальна сума виділених коштів – 50 млн грн, з них Житомирська область отримає 4 млн 718 тис. 469 грн. Більше виділили тільки Києву – 8 млн 664 тис. 830 грн.

Нагадаємо, 1 липня 2020 року Кабмін ухвалив розпорядження про розподіл субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, з числа учасників бойових дій, інвалідність, яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання пов’язаного з перебуванням на території інших держав: Житомирській області виділили 1 млн 898 тис. 393 грн субвенції.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська область в 2019 році отримала 12 млн 155,323 тис. грн субвенції на виплату компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав. В листопаді цього ж року ОДА звітувала, що правом на придбання житла вже скористалися 10 родин учасників бойових діях на території інших держав: 4 родини у м. Житомир, 3 родини у м. Бердичів, 2 родини у м. Новоград-Волинський, 1 родина в Овруцькому районі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ субвенція житло  
Матеріали по темі