Політика

Арсеній Пушкаренко: 45 «швидких» для Житомирщини – частина нової медичної інфраструктури, яку створює «Слуга Народу»

16 June 2021, 15:17

Медичні заклади Житомирщини отримали 45 нових автомобілів «швидкої допомоги» класу В та С. Автомобілі обладнані усім необхідними, щоб швидко та якісно надати екстрену допомогу пацієнту. Частину «швидких» придбали за кошти НСЗУ, іншу – за кошти МОЗ.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко зазначає: оновлення парку швидких – частина ініціативи президента Володимира Зеленського з розвитку медичної інфраструктури.

«Ми сьогодні до тих автомобілів, які були передані минулого року, передаємо ще 45 автомобілів швидкої допомоги для медичних закладів області. Це покриває ту потребу, яка сьогодні є. Ми говоримо про 34 автомобілі класу В і 11 автомобілів класу С – це реанімобілі, які будуть залучені у тих випадках, де потрібна оперативна допомога, коли йде мова про важку ДТП або іншу ситуацію. Всі інші машини швидкої допомоги для стандартних виїздів, коли громадяни викликають і потрібна бригада швидкої, яка на місці може надати допомогу та доставили до закладу», – каже народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.


Керівництво області каже: за останні роки це наймасштабніше оновлення автопарку.

«За програмою президента я не пам’ятаю, коли б Житомирщина могла отримати таку кількість машин. Ви бачите різні категорії: і Renault, і Citroën. Найголовніше – наскільки вони осучаснені, мають гідроподушку для людини, яка потрапляє на виклик, тому що у кінцевому підсумку – це не просто куплений автомобіль, а новий, у якому комфортно їздити водіям і лікарям», – говорить голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко.

«Швидкі» обладнані всім необхідним, щоб не втрачати ні секунди та надавати всю необхідну допомогу вже в дорозі. А медичний салон конструювали з урахуванням потреб та побажань медиків, які безпосередньо долучилися до розробки.

«Житомирщина повністю забезпечена новими автомобілями для надання медичних послуг. Це доповнює Велике будівництво, яке робимо на Житомирщині», – зазначає голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Президент Володимир Зеленський та команда «Слуга Народу» продовжують розбудовувати медичну інфраструктуру на Житомирщині. В рамках програми «Велике будівництво» цього року в області відкриють нові приймальні відділення та медичні амбулаторії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: політика Пушкаренко Слуга народу швидка швидка допомога  
Матеріали по темі