Влада

Колишній директор «Житомиртранспорт» тепер керує управлінням у Рівненській міській раді

29 June 2021, 13:41

Колишній директор комунального підприємства «Житомиртранспорт» Іван Фурлет відтепер працює начальником управління транспорту та зв’язку Рівненської міської ради.

Відповідну інформацію Фурлет оприлюднив 29 червня на своїй Facebооk-сторінці.

«Немає нічого неможливого, головне хотіти. Це твердження доведене моїм попереднім досвідом. Склалося так, що в Рівному є люди, які хочуть. Хочуть зробити місто затишним, комфортним, безпечним для мешканців.І рівняни усі разом можуть зробити його європейським. Яскраво і гучно позначити на мапі українських міст, почати його любити і пишатись. Тому прийняв запрошення допомогти моїй малій батьківщині стати краще», - написав Іван Фурлет.

Інформація про нового керівника управління з’явилася й на сайті Рівненської міськради.

«Міський голова Олександр Третяк призначив нового начальника управління транспорту та зв’язку Рівненської міської ради. Ним став 32-річний Іван Фурлет. Новопризначений керівник має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, формуванні бюджетів та плануванні реалізації проектів структурними органами місцевого самоврядування. Має диплом магістра зі спеціальності «Системи управління і автоматики» Житомирського державного технологічного університету. Іван Фурлет – член робочої групи Міністерства інфраструктури України з впровадження електронного квитка в громадському транспорті; координатор проекту з впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті КП «Житомиртранспорт», - інформує пресслужба міської ради.


Фото з Facebook Івана Фурлета

В оприлюдненій 21 червня декларації кандидата на посаду начальника управління Рівненської міської ради Іван Фурлет зазначив, що за 2020 рік його доходи трохи не дотягнули до 35 тис. грн: отримав 29 тис. 944 грн зарплати в КП «Житомиртранспорт», 3 тис. 029 грн відсотків і бонусів від банку, 20 грн за донорство та 27 грн дивідендів від «Житомиробленерго».

Нагадаємо, Іван Фурлет був призначений на посаду директора КП «Житомиртранспорт» 1 грудня 2016 року, в 2018 році контракт з керівником КП продовжили до 1 грудня 2023 року, а 3 січня 2020 року Фурлет був звільнений з посади директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» за згодою сторін.

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах 2015 року Іван Фурлет був обраний депутатом Житомирської міської ради від Блоку Петра Порошенка. 18 грудня 2019 року на позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати своїм рішенням звільнили заступника міського голови з питань транспорту Дмитра Ткачука, після цього депутати від ББП Владислав Пучич та Іван Фурлет заявили про вихід з фракції, а Фурлет також прилюдно подав заяву на звільнення з посади керівника КП «Житомиртранспорт». На виборах 2020 року Іван Фурлет балотувався до міської ради від Партії розвитку громад, але депутатом не став.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Фурлет Житомиртранспорт міськрада Рівне призначення  
Матеріали по темі