Політика

Автоматичний аналіз показав необхідність перевірити декларацію депутата Житомирської міської ради

1 July 2021, 11:02

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повну перевірку ще 28 декларацій.

Про це 30 червня 2021 року повідомила пресслужба НАЗК.

«Підставами для початку повної перевірки можуть стати: 1) висока посада декларанта (чіткий перелік посад визначений у Порядку черговості); 2) значна кількість ризиків, визначених у декларації за результатами автоматичного аналізу комп’ютером; 3) НАЗК визначено, що спосіб життя посадовця не відповідає його доходам; 4) заява від громадян, ЗМІ, правоохоронних органів до НАЗК про недостовірні дані у декларації посадовця», - нагадує Нацагентство.

Зокрема, розпочато перевірку 21 декларації за результатами автоматичного аналізу комп’ютером, у переліку – Кропивницька Людмила Геннадіївна, депутат Житомирської міської ради.

«На проведення повної перевірки декларацій передбачено до 120 календарних днів. За наявності підстав перевірку може бути продовжено, але не більше ніж на 60 календарних днів», - інформує НАЗК.

Нагадаємо, Людмила Кропивницька, директор розпорядник ТОВ «Люцина», була депутатом від ВО «Батьківщина» в Житомирській міській раді сьомого скликання, а на місцевих виборах 2020 року обрана депутатом міськради від партії «Сила і Честь».

Як повідомляв Житомир.info, 9 червня 2021 року НАЗК повідомило про початок повної перевірки 98 декларацій: за результатами аналізу комп’ютерної системи до переліку потрапила декларація депутата Житомирської облради Володимира Кропивницького. Володимир Кропивницький та його дружина Людмила є офіційними гривневими мільйонерами.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НАЗК перевірка декларація Кропивницька  
Матеріали по темі