Влада

У Житомирі з держбюджету профінансують три великі проєкти: аеропорт, Київський міст та електрифікацію залізниці, - Сухомлин

5 липня 2021, 10:32

На другому пленарному засіданні сесії Житомирської міської ради 5 липня мер міста Сергій Сухомлин повідомив про те, що Житомир отримає фінансування на три великі проєкти.

«У суботу проходила конференція партії «Слуга народу» і на цій конференції був міністр інфраструктури Олександр Кубраков, який вже публічно надав інформацію, що завдяки Офісу президента і Міністерству інфраструктури вони фінансують наступні проєкти в місті Житомирі. Це житомирський аеропорт, тендер уже оголошений, тендер триває. Фактично не так давно був наданий статус міжнародного, що дозволяє вже розпочинати перемовини з авіакомпаніями по заходу в житомирський аеропорт. Другий великий проєкт, на який ми довго чекали, проєкт був зроблений ще у 2016 році – це повна реконструкція мосту біля вокзалу, розширення і підняття цього мосту. Це великий проєкт, який дуже потрібен місту. Третій проєкт, на якому вже йдуть роботи, триває стадія проєктування, на самі роботи потрібно приблизно 6-8 місяців після того, як проєкт пройде державну експертизу – це електрифікація ділянки «Житомир - Новоград-Волинський», яка дасть змогу запустити через Житомир велику кількість потягів, в тому числі й Інтерсіті. Хочу подякувати всім: і голові обласної адміністрації, і голові обласної ради, усім народним депутатам від Житомирщини. Усі разом, командою зробили ці проєкти можливими», - зазначив мер Житомира.

Детальніше про майбутню реконструкцію Київського мосту дивіться у відеосюжеті

Нагадаємо, 30 червня 2021 аеропорт «Житомир» отримав статус міжнародного з цілодобовим пунктом пропуску через державний кордон.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2020 року народний депутат від Житомира Ігор Герасименко інформував про плани щодо виділення у 2021 році 528 млн грн на модернізацію та електрифікацію залізничної ділянки Житомир – Новоград-Волинський, що дозволить перенаправити через Житомир 10 пасажирських поїздів.

Восени 2020 у Житомирі вирішили заборонити рух вантажівок через Київський міст, який перебуває в аварійному стані.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аеропорт електрифікація залізниці Київський міст фінансування проєкт Міністерство інфраструктури  
Матеріали по темі