Влада

За пів року жителям Житомирської області, які опинилися в скруті, надали загалом 2,7 млн грн грошової допомоги

8 July 2021, 16:45

Станом на 8 липня жителям Житомирської області, які потрапили в скрутне матеріальне становище, надали одноразової грошової допомоги на загальну суму 2 млн 750 тис. грн.

Про це йдеться у публікації на сайті Житомирської облдержадміністрації від 8 липня.

Зазначено, що цього дня, 8 липня, під головуванням заступника голови Житомирської ОДА Віктора Градівського пройшло засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам області, які потрапили в скрутне матеріальне становище.

На розгляд комісії було винесено такі питання:

• надання одноразової грошової допомоги громадянам на лікування та вирішення інших питань;
• надання одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих, зниклих безвісті учасників бойових дій в зоні проведення АТО/ООС.

За інформацією департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА станом на 08 липня 2021 року профінансовано та використано одноразову матеріальну допомогу облдержадміністрації:

• сім’ям загиблих – 30 тис. грн (2 чол.) із передбачених 60 тис. грн на рік;
• громадянам області, які потрапили в скрутне матеріальне становище, – 880,0 тис. грн (720 чол.) із передбачених 2 030,0 тис.грн на рік;
• членам сімей загиблих, зниклих безвісті учасників бойових дій в зоні проведення АТО/ООС на вирішення соціально-побутових умов – 1 840,0 тис. грн (259 чол.) із передбачених 3 780 тис. грн на рік.

Отже, загалом у 2021 році жителям Житомирської області надали 2 млн 750 тис. грн грошової допомоги.

Як повідомляв Житомир.info, 10 червня 2021 року відбулася зустріч міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна із головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренком, в ході якої обговорили регіональну Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік, яка була прийнята Житомирською обласною радою. Зазначалося, що на виконання даної програми на 2021 рік департаменту соціального захисту населення ОДА передбачено кошти в сумі 5 млн 760 тис. грн

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: матдопомога грошова допомога  
Матеріали по темі