Політика

Депутат Житомирської облради на аукціоні взяв в оренду комунальне приміщення і відразу ж хоче його невід’ємно поліпшити

16 липня 2021, 12:38

Житомирська обласна рада збирається надати згоду ПП «Екогеоснаб» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.

Відповідний проєкт рішення сесії 15 липня оприлюднений на сайті облради.

«Надати згоду ПП «Екогеоснаб» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 206,2 кв. м, що перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 10. Відшкодування вартості здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна буде зараховано при приватизації об’єкта оренди», - йдеться у проєкті рішення.

Згадане приватне підприємство належить депутату Житомирської обласної ради Валерію Онопрієнку. ПП «Екогеоснаб» зареєстроване в селі Левків Житомирського району в 2006 році, має статутний капітал 100 грн і основний вид діяльності – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

На початку червня цього року КП «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської облради в системі ProZorro.Продажі оприлюднило повідомлення про передачу в оренду нерухомого майна за адресою: м. Житомир, вул. Вокзальна, 10 загальною площею 206,20 кв. м шляхом проведення аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50%. Початкова ціна – місячна орендна плата 2430,01 грн, тобто 11,8 грн за квадратний метр.

На аукціоні було п’ять учасників, переможцем стало ПП «Екогеоснаб» з пропозицією 21 тис. 001 грн – 102 грн за 1 кв.м.

Орендарем згаданого приміщення на вул.Вокзальна 10 фірма Валерія Онопрієнка стала 13 липня 2021 року і вже за кілька днів був підготовлений проєкт рішення про невід’ємні поліпшення, які дозволять потім без конкурсу приватизувати комунальну нерухомість.


Скріншот договору оренди

Як повідомляв Житомир.info, на місцевих виборах 2020 року Валерій Онопрієнко був обраний депутатом обласної ради від партії «Пропозиція», його дружина Тетяна стала від цієї ж партії депутатом Житомирської міської ради. Валерій Онопрієнко був депутатом Житомирської міської ради у 2010-2015 рр., обирався від Партії регіонів, Тетяна Онопрієнко була депутатом Житомирської міської ради 2015-2020 рр., обиралася від ВО «Батьківщина».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада нерухомість поліпшення Онопрієнко оренда вул.Вокзальна  
Матеріали по темі