Здоров'я

На «Кромберг енд Шуберт Житомир» почали вакцинувати співробітників від коронавірусу

20 липня 2021, 09:45

На заводі «Кромберг енд Шуберт» почали масову вакцинацію співробітників від коронавірусу. Підприємство отримало 200 доз вакцини Pfizer, залишивши заявку на лінії Центру громадського здоров’я.

«Приблизно через місяць ми отримали підтвердження про те, що у нас є можливість отримати вакцинацію від мобільної бригади одразу на підприємстві вакциною Pfizer. Сьогодні у нас на вакцинації 200 працівників, і є ще резервна черга, адже, можливо, хтось не з’явиться, хтось захворів», – каже начальниця охорони праці «Кромберг енд Шуберт Житомир» Анна Вегера.


Працівники «Кромберг енд Шуберт» кажуть: дуже зручно, що нікуди не потрібно їхати й можна зробити щеплення одразу на роботі.

«Організовано все дуже добре, гарно вдячні заводу, що зробили це все. А чому вакцинуюся? Для здоров’я, вже такий вік, щоб потрібно задуматися про здоров’я», – ділиться працівниця «Кромберг енд Шуберт Житомир» Катерина.

«Вирішила вакцинуватися, тому що дуже ця хвороба підступна, можна заразитися, а у нас тут дуже великий колектив, тому я вирішила перестрахуватися про всяк випадок», – говорить працівниця «Кромберг енд Шуберт Житомир» Юлія.

Кількість охочих вакцинуватися стрімко збільшилась після того, як повідомили, що щеплення робитимуть вакциною Pfizer. Тому зараз на підприємстві розпочали запис співробітників у другу чергу на вакцинацію.

У «Кромберг енд Шуберт» піклуються про здоров’я співробітників і вакцинуватимуть усіх охочих.

«Є таке поняття, як соціальна відповідальність компанії. Вона складається з багатьох чинників і безпека здоров’я працівників є найбільш цінною. Коронавірус має статус пандемії у багатьох країнах, і ті країни, які швидше пройдуть повальну або масову вакцинацію, швидше вийдуть з кризи, будуть у кращому становищі, ніж ті, які відстають від цього. Тому ми робимо усі кроки для того, щоб забезпечити вакцинуванням наших працівників і уникнути трагічних випадків, які можуть статися», – розповідає керівник відділу управління персоналом «Кромберг енд Шуберт Житомир» Максим Козирєв.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кромберг енд Шуберт вакцинація коронавірус  
Матеріали по темі