Влада

Житомирська облрада хоче передати майже 7 тис. га мисливських угідь фірмі з Києва, яку створили олевчани

20 July 2021, 11:40

Житомирська обласна рада хоче припинити право користування частиною мисливських угідь ДП «Ємільчинське лісове господарство» та надати їх у користування ТОВ «Вугля».

Відповідний проєкт рішення сесії 20 липня оприлюднений на сайті облради.

«Припинити право користування мисливськими угіддями Гартівського лісництва Новоград-Волинського району Житомирської області площею 6835 га (квартали №№ 1-7; 10-71) ДП «Ємільчинське лісове господарство»у зв’язку з добровільною відмовою від користування. Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства забезпечити здійснення охорони тварин у межах мисливських угідь, користування якими припинено. Надати у користування мисливські угіддя Гартівського лісництва Новоград-Волинського району Житомирської області на землях ДП «Ємільчинське лісове господарство» загальною площею 6835 га (квартали 1-7; 10-71) ТОВ «Вугля» строком 25 років», - йдеться у проєкті рішення.

Також зазначено, що ТОВ «Вугля» повинно:

забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання такого виду робіт;

укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства;

з метою регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користування мисливськими угіддями, укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя;

приступити до користування мисливськими угіддями після затвердження в установленому порядку проєкту організації і розвитку мисливського господарства та укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

ТОВ «Вугля» 27 лютого 2020 року зареєстроване в Києві, в офісі на вул.Дегтярівська, статутний капітал – 100 гривень, основний вид діяльності – мисливство, відловлювання тварин і надання пов'язаних із ними послуг.

Засновниками фірми є Кашпуренко Сергій Миколайович (98%), Дідус Сергій Михайлович (1%) та Коваль Олександр Васильович (1%), всі вони прописані в одному населеному пункті – село Зубковичі Олевського району Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, чергова, п’ята сесія Житомирської обласної ради восьмого скликання запланована на 29 липня 2021 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада мисливські угіддя ліс мисливець земля  
Матеріали по темі