Політика

Арсеній Пушкаренко оглянув об’єкти «Великого будівництва» в Овручі

21 липня 2021, 18:05

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко завітав до Овруцької міської територіальної громади, де поспілкувався з мешканцями та оглянув об’єкти «Великого будівництва».

Спочатку народний депутат зустрівся з мешканцями села Заріччя. Люди розповіли про свої проблеми, одна з яких – це водопостачання.

«В умовах такого глобального потепління – це дуже важлива проблема. Поряд проживає більше ніж 1800 громадян в селі Заріччя, а на жаль, там централізованого постачання немає. Ми зараз знаходимося на станції подачі води, звідсіля централізовано буде будуватися водогін вартістю 18 млн. Це практично 36 вулиць й 4 провулки села Заріччя, а ще приєднається село Острови, де теж населення потерпає без якісного водопостачання», - говорить Овруцький міський голова Іван Коруд.


Народний депутат презентував проєкт «Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання у селі Заріччя», який реалізують в рамках програми «Питна вода» та пообіцяв людям, що в майбутньому проблем з водою у них не буде.

«Я при всіх це обіцяю, що ми з Іваном Ярославовичем ми це зробимо. Тому що, багато говорили, що тут треба це зробити, бо це критичне питання», - зазначив народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Потім народний депутат зустрівся зі спортсменами на стадіоні «Юність», на якому зараз активно йдуть будівельні роботи. Це один з наймасштабніших об’єктів в громаді, який реконструюють в рамках проєкту «Велике будівництво». Його вартість понад 39 млн грн. Після завершення місцеві отримають цілий спортивний комплекс.

«В рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» в наступному році буде добудований стадіон. Роботи вже почалися, громада власними силами виділила 4 млн. У нас в планах в наступному році включити цей об’єкт в ДФРР і побудувати тут новий та сучасний стадіон з трибунами, освітленням та штучним покриттям. Для того, щоб вся громада могла приїжджати займатися, грати в футбол, розвивати свої здібності. Тут будуть і бігові доріжки, це буде дійсно багатофункціональний спортивний комплекс. Поряд, де зараз стоять шкільні автобуси, буде спортивний зал, волейбол, тому це буде великий спортивний комплекс, який буде на півночі залучати багато спортсменів», - розповідає народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Також Арсеній Пушкаренко в Овручі оглянув опорний заклад освіти, дитячий садочок та Центр дитячої та юнацької творчості та ознайомився з планами щодо їх ремонтів та реконструкції.

За словами Арсенія Пушкаренка, саме комплексний підхід команди «Слуга Народу» до розбудови інфраструктури є ефективним для громад.

«Власне, це і була ідея децентралізації, щоб кожна громада повинна мати нові сучасні об’єкти інфраструктури. Ми говоримо і про школу, і садок, і медицину, чи то опорна лікарня, чи амбулаторія. Ми говоримо і про спортивну інфраструктуру - стадіони, басейни, майданчики. Власне програма президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» спрямована на те, щоб побудувати такі об’єкти у кожній громаді. І дійсно, щоб відбулася ця ідея - децентралізація», - каже народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пушкаренко Овруч  
Матеріали по темі