Новини компаній

Зростання кількості ДТП в Житомирській області: навіщо оформляти страховку онлайн

22 липня 2021, 17:37

З кожним роком в Житомирській області зростає кількість транспортних засобів на дорогах. Але в зв'язку з цим статистика аварій в місті збільшується — з початку 2021 року стало з'являтися все більше новин про ДТП у Житомирі. Щоб убезпечити себе від фінансових втрат у випадку дорожньо-транспортної пригоди варто оформити автостраховку ОСЦПВ. Поліс є таким же обов'язковим, як і водійські права — Закон України «Про обов'язкове cтpaxyвaння громадсько-правової відповідальності власників наземних тpaнcпopтниx засобів» регулює дане питання. У разі ДТП страховка покриває частину завданих збитків потерпілій стороні.

З 2018 року оформляти автоцивілку стало набагато простіше — без дзвінків, черг і тривалих очікувань. У зв'язку з цим фінансовий портал Finance.ua запустив каталог для підбору автоцивилки онлайн в будь-який час.Даний сервіс відрізняється своєю простотою і можливістю оформити автостраховку за 15 хвилин. Все що потрібно зробити користувачеві — налаштувати фільтри, вибрати відповідний поліс та оплатити його. Електронний документ прийде на пошту й автоматично з'явиться в центральній базі МТСБУ, а також в додатку "Дія".

Як оформити страховку онлайн: що покриває поліс

Для реєстрації ОСЦПВ на сайті Файненс, потрібно налаштувати опції:

  • наявність і тип франшизи;
  • вид транспортного засобу;
  • розмір двигуна;
  • місце прописки водія;
  • доп.покриття;
  • пільги, якщо є.

Після установки фільтрів, на сторінці з'явиться список з відповідними варіантами, які можна відсортувати за ціною. Вартість може варіюватися від місця прописки водія, наприклад, в Києві ціна буде вище ніж у Житомирі.

Страховий поліс оформлюється на рік з можливістю пролонгації — тому не варто забувати перевіряти термін дії страховки, щоб не отримати штраф. У разі ДТП страхова компанія покриває частину витрат на:

  • ремонт авто постраждалій стороні;
  • відновлення після фізичних каліцтв потерпілого водія і пасажирів;
  • реставрацію муніципальних об'єктів.

Автоцивілка не покриває завдані збитки винуватцеві, а також у разі крадіжок, угонів, зломів і ДТП через природні умови. Крім того, поліс не рятує водія від штрафів і позбавлення прав через аварію.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДТП страховка  
Матеріали по темі