Здоров'я

​На Михайлівській у Житомирі безкоштовно тестуватимуть на гепатит С

26 липня 2021, 12:42

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами 28 липня на Михайлівській у Житомирі безкоштовно тестуватимуть на гепатит С.

Про це Житомир.info 26 липня повідомила пресслужба ГО «Перспектива».

«28 липня громадська організація "Перспектива" завдяки фінансуванню Міжнародного благодійного фонду "Альянс громадського здоров'я" проводить інформаційно-просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами під гаслом - Гепатит не може чекати! , який традиційно відзначається у всьому світі щороку 28 липня. Під час акції всі бажаючі зможуть безкоштовно пройти єкспрес-тестування на гепатит С, отримати кваліфіковану консультацію соціальних працівників,ознайомитися з інформаційними матеріалами про шляхи передачі, тестування, профілактику та лікування вірусних гепатитів. Всі бажаючі зможуть почути реальні історії людей, які вже пройшли лікування від вірусного гепатиту С», – йдеться у повідомленні.

Місце проведення: м. Житомир, вул. Михайлівська (біля фонтану) з 11:00 до 13:00 год.

Як повідомляв Житомир.info, з 23 по 27 листопада 2020 року Житомирський обласний центр громадського здоров’я проводив безкоштовне, анонімне тестування на ВІЛ та гепатит С. За тиждень безкоштовно протестувались 102 жителі Житомирської області, у двох результати позитивні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гепатит тестування Михайлівська  
Матеріали по темі