Влада

Президент у Житомирській області вітає військових з Днем Сил спеціальних операцій ЗСУ та огляне озброєння і техніку

29 липня 2021, 11:59

Президент Володимир Зеленський 29 липня з робочим візитом прибув до Житомирської області і бере участь у заходах з нагоди Дня Сил спеціальних операцій ЗСУ. За інформацією місцевих ЗМІ, Зеленський здійснює візит до 142-го навчального центру ССО, який дислокується у Бердичеві.

Про це повідомляють на сторінці «Офіс Президента України» у Facebook.

Під час виступу Володимир Зеленський представив особливому складу Сил спеціальних операцій головнокомандувача ЗСУ, начальника Генерального та заступника начальника Генштабу.

"У вашій присутності я хочу окремо привітати з призначенням і представити вам нових важливих командирів у нашому війську. Це - головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Залужний Валерій Федорович, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Шаптала Сергій Олександрович і заступник головнокомандувача ЗСУ Мойсюк Євген Георгієвич", - зазначив Володимир Зеленський.

На сайті президента повідомляють, що Глава держави візьме участь у заходах з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який щорічно відзначають 29 липня. Володимир Зеленський заслухає доповідь командування та огляне озброєння й військову техніку.

Як повідомляв Житомир.info, на початку чергової сесії 29 липня голова обласної ради Володимир Федоренко повідомив, що президент Володимир Зеленський перебуває в Житомирській області і відвідує військову частину.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Зеленський президент військова частина Бердичів  
Матеріали по темі